Menu

Baseus Mini-cabin card reader | Czytnik kart SD micro SD TF USB-C USB-A 3.0 | niebieski - Niebieski

Cechy produktu

  • Producent Baseus 

Opis

Czytnik kart Baseus

Czytnik kart Baseus z dwoma końcówkami - USB i USB-C, pozwala na prędkie i proste odtworzenie plików z karty pamięci w każdym momencie, na przeróżnych urządzeniach mobilnych. Posiada dwa wejścia: TF dla kart Micro SD i standardowe na kartę pamięci SD. Wykonanie w standardzie USB 3.0 umożliwia przesyłanie plików z szybkością do 5 Gb/s.

Odtwarzaj pliki gdziekolwiek jesteś

Dzięki czytnikowi kart pamięci Baseus możesz odtworzyć zdjęcia z aparatu fotograficznego, czy nagranie z kamery samochodowej na swym smartfonie w każdej chwili. W nieskomplikowany i prędki sposób odtworzysz i prześlesz wszystkie ważne pliki. Dzięki zaawansowanemu chipowi urządzenie obsługuje dwie karty , a także pliki o wielkości do 2 TB.

Kompaktowy

Urządzenie jest szczególnie kompaktowe, dzięki temu bez obaw zmieści się w znikomej torebce, plecaku, a choćby w kosmetyczce. Został wytwarzany z wysokiej jakości materiałów, więc przedstawia się nad wyraz elegancko.

Specyfikacja

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.