Menu

Ugreen 2w1 czytnik kart pamięci SD / micro SD z złączem USB 3.2 Gen 1 (SuperSpeed USB 5 Gbps) szary (60723 CM216)

Cechy produktu

  • Producent Ugreen 

Opis

Czytnik kart pamięci dopasowany do Twoich potrzeb

Wielofunkcyjny czytnik kart SD i microSD zapewni Ci wolność i wygodę, na jakich Ci zależy. Szeroka kompatybilność, ergonomiczny design, a także szybkość transmisji dochodząca choćby 5 GB/s umożliwi Ci prędki, bezpieczny transfer plików zawsze, gdy tego potrzebujesz.Ciesz się kompatybilnością

CM216 obsługuje rozmaitego rodzaju karty SD, a także microSD. też odczyt 2 kart pamięci w tym samym czasie, co pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas. Adapter jest kompatybilny z większością maszyn, takich jak komputery, notebooky, Smart TV, DVD czy konsole do gier. Wszystko to daje Ci mnóstwo możliwości - łatwo skopiujesz wykonane w trakcie wycieczki fotografie na komputer, obejrzysz film na obfitym ekranie, zwolnisz miejsce w pamięci telefonu albo prześlesz ważne dokumenty na swojego Macbooka. Przypasuj adapter Ugreen do swych potrzeb i ciesz się nieograniczoną wolnością.
Szybka i pewna transmisja informacji

W CM216 zastosowano standard USB 3.0, który gwarantuje szybkość transmisji danych do 5 GB/s. Dzięki czemu możesz szybko przesyłać choćby największe pliki. Co więcej, zaimplementowany chip Hi-Q GL3224 zapewnia stabilność transferu i umożliwia obsługiwanie kart pamięci o obszerności choćby do 512 GB. Z niezwykłej funkcjonalności czytnika skorzystasz w wyjątkowo prosty sposób - starczy podłączyć go do wybranego urządzenia. Nie musisz instalować żadnych sterowników albo zawracać sobie głowy konfiguracją - Ugreen upraszcza Ci życie.


wytworny i funkcjonalny

Adapter eksponuje się stylowym, ascetycznym designem. Stonowana kolorystyka i prosty, opływowy kształt powodują, iż urządzenie demonstruje się świetnie. CM216 jestnad wyraz lekki, poręczny i poprawnie leży w dłoni - możesz więc zabierać go ze sobą wszędzie, gdzie chcesz i za każdym razem posiadać go pod ręką.

Specyfikacja


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.