Menu

Damskie buty do tenisa na twarde korty NikeCourt React Vapor NXT - Czerń

Opis

Oto nowa generacja produktów do tenisa, które sprawdzają się w ofensywnej grze i wolejowaniu tuż przy siatce. Lata testów z udziałem sportowców pozwoliły opracować niezwykłą przyczepność, dzięki której każda długa piłka może być w Twoim zasięgu.

nowoczesny system amortyzacji daje komfortowe wsparcie, które jest nie do przecenienia, kiedy mecz się przedłuża. Bliżej podłoża technika Nike React powiększa płynność ruchu. Znajdująca się blisko łuku stopy miękka pianka współdziała z twardszą pianką umieszczoną wzdłuż zewnętrznej części buta.

Taka kompozycja wspomaga odpychanie się od podłoża w trakcie szybkich ruchów. Trwałość oparta na informacji krój znosi ślizgi, a jego budowa została opracowana z użyciem informacji, za pomocą których udało się scalić trwałą gumę i mocny plastik w miejscach narażonych na ścieranie, takich jak wewnętrzna strona przedniej części buta.

postępowa przyczepność Zaprojektowana na podstawie testów z udziałem sportowców podeszwa zewnętrzna ze zmienionym bieżnikiem w jodełkę zapewnia przyczepność, lecz nie hamuje ślizgów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.