Menu

Damskie buty treningowe Nike Metcon 7 - Czerń

Cechy produktu

  • Rodzaj treningowe 

Opis

Nike Metcon 7 to model doskonały do treningu podnoszenia ciężarów – ponadto jest jeszcze trwalszy i mocniejszy niż poprzednie wersje. Dodatkowa pianka React powiększa wygodę podczas intensywnych treningów kardio.

Uchwyt przy sznurowadłach uniemożliwia ich rozwiązywaniu się, więc możesz w pełni skoncentrować się na ustanawianiu kolejnego rekordu. Obszerniejsza stabilizacja podczas podnoszenia ciężarów obszerna płaska pięta rozszerza stabilizację, a wewnętrzna płytka pozwala rozłożyć ciężar na całą powierzchnię stopy.

rozciągliwa kompozycja rozszerza natomiast wygodę w trakcie interwałów kardio. Elastyczny krok Pianka Nike React odpowiada za wygodę i amortyzację i uczucie lekkości i rozciągliwości, gdy zwiększasz intensywność ćwiczeń.

Przyczepność pod każdym kątem ulepszona guma nachodzi na obszar łuku stopy, dając dodatkową przyczepność podczas wspinaczki po linie. Gumowy bieżnik sprawdzi się jednocześnie na siłowni, jak i na ulicy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.