Menu

Damskie buty treningowe Nike Metcon 7 - Fiolet

Cechy produktu

  • Rodzaj treningowe 

Opis

Nike Metcon 7 to model wyśmienity do treningu podnoszenia ciężarów – ponadto jest jeszcze trwalszy i mocniejszy niżeli poprzednie wersje. Dodatkowa pianka React rozszerza wygodę podczas intensywnych treningów kardio.

Uchwyt przy sznurowadłach uniemożliwia ich rozwiązywaniu się, więc możesz w pełni skupić się na ustanawianiu kolejnego rekordu. Pokaźniejsza stabilizacja podczas podnoszenia ciężarów pokaźna płaska pięta zwiększa stabilizację, a wewnętrzna płytka pozwala rozłożyć ciężar na całą powierzchnię stopy.

sprężysta budowa rozszerza natomiast wygodę w trakcie interwałów kardio. Rozciągliwy krok Pianka Nike React odpowiada za wygodę i amortyzację, a także uczucie lekkości i sprężystości, gdy rozszerzasz intensywność ćwiczeń.

Przyczepność pod każdym kątem udoskonalona guma nachodzi na obszar łuku stopy, dając dodatkową przyczepność w trakcie wspinaczki po linie. Gumowy bieżnik spełni oczekiwania jednocześnie na siłowni, jak i na ulicy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.