Menu

szablony do rysowania dla dzieci (8 szt.) // DINOZAURY

Cechy produktu
  • Rodzaj szablon 
Opis

Szablony do rysowania „Dinozaury" z serii Nakleo Creative Kids pomogą Twojemu dziecku wytwarzać spektakularne obrazki. Osiem pomarańczowych i niebieskich arkuszy z przeróżnymi wzorami pobudzi wyobraźnię najmłodszych i przygotuje rękę do nauki pisania.

Kreatywna zabawa z naszymi produktami może stać się nietrudnym i błogim treningiem niepokaźnej motoryki maluchów. Wszelkich szablonów można używać wielokrotnie, dzięki temu staną się one rewelacyjną rozrywką na mnóstwo długich godzin.

Malowanie farbami, mazakami czy kredkami nie będzie już problemem. Bogata gama tematyczna sprawi, że każdy odnajdzie coś dla siebie, równocześnie przyszły astronauta, jak i nieznaczna księżniczka. Zagwarantujemy obfity uśmiech i dumę z własnoręcznie wytwarzanych rysunków!

Jeśli szukasz sposobów na kreatywny rozwój swego dziecka, ta seria z całą pewnością przypadnie Ci do gustu! Wzory z dinozaurami zachwycą każdego nieznacznego miłośnika tych prehistorycznych zwierząt. Era jurajska pobudzi jego wyobraźnię, a własnoręcznie namalowane stado tyranozaurów, triceratopsów, brachiozaurów czy pterodaktyli wywoła wielki uśmiech.

W naszej ofercie odszukasz na dodatek inne wersje szablonów z motywem dinozaurów, które prosto przeniesiesz na ściany pokoju swojego dziecka: powtarzalny wzór „Dinosaur Skeleton", pięcioelementowy komplet „Dino" i czternastoelementową kombinację „Dinozaury".

// Dlaczego warto wybrać nasze szablony? 8 arkuszy w pakiecie – każdy komplet zawiera 8 kolorowych, półprzeźroczystych arkuszy w rozmiarze 15x15cm rozmaita tematyka – podzielone na zestawy tematyczne wzory pomogą rozwinąć całą gamę możliwości twórczego rozwoju łatwe w użyciu – pozwolą w prosty sposób nauczyć się rysowania obrazków o różnorodnym poziomie skomplikowania alternatywa dla kolorowanek – obrysowywanie, kolorowanie, malowanie – dobór techniki zależy wyłącznie od fantazji pozytywny wpływ na rozwój – rozwijają małą motorykę i nakłaniają do tworzenia prac plastycznych trwałe i elastyczne – nasze produkty stworzone są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które nie pęknie choćby po wielokrotnym użyciu bezpieczeństwo i zabawa – zaokrąglone rogi i gładkie krawędzie szablonów zapewniają bezpieczną i udaną zabawę najwyższa jakość – jesteśmy producentem szablonów malarskich od 2010 roku // W zestawie otrzymasz szablony malarskie z tworzywa – 8 szt.

o wymiarach 15x15cm KOD: SZA-CRE-001 // EAN 5903175818034 Kolorowe szablony Pomarańczowe i niebieskie, półprzezroczyste szablony do rysowania zostaną jedną z ulubionych zabawek waszego dziecka. Kolorowe arkusze rozbudzą wyobraźnię, a trwały i sprężysty materiał z którego są stworzone zapewni niemało kreatywnej zabawy poprzez nad wyraz długi czas.

staranne cięcie i gładkie krawędzie pozwolą genialnie odrysować każdy wzór i zapewnią pełne bezpieczeństwo wykorzystywania. Zestawy tematyczne W tej linii znajdziesz sporo ciekawych wzorów pogrupowanych w tematyczne zastawy.

Swoje ulubione motywy znajdą równocześnie miłośnicy morskich podróży i pirackich przygód, wędrówek po lesie, baśniowych postaci czy zwierząt. Proste kształty będą świetnym wstępem do nauki geometrii i pozytywnie wpłyną na rozwój nieznacznej motoryki.

Testowane przez dzieci Z doświadczenia wiemy, iż własnoręcznie stworzone prace cieszą najistotniej. Dzięki naszym szablonom Twoje dziecko będzie miało nieograniczone możliwości rysowania i kolorowania obrazków dowolną techniką.

Sprawdzone w trakcie zajęć w przedszkolach i na warsztatach plastycznych dają za każdym razem ten sam efekt - godziny radosnej, kreatywnej zabawy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.