Menu

szablony do rysowania dla dzieci (8 szt.) // FARMA

Cechy produktu
  • Rodzaj szablon 
Opis

Szablony do rysowania „Farma" z kolekcji Nakleo Creative Kids pomogą Twojemu dziecku wytwarzać efektowne obrazki. Osiem pomarańczowych i niebieskich arkuszy z różnymi wzorami pobudzi wyobraźnię najmłodszych i przygotuje rękę do nauki pisania.

Kreatywna zabawa z naszymi produktami może stać się przystępnym i miłym treningiem niedużej motoryki maluchów. Wszelkich szablonów można używać wielokrotnie, dzięki czemu staną się one wyśmienitą rozrywką na dużo długich godzin.

Malowanie farbami, mazakami czy kredkami nie będzie już problemem. Bogata gama tematyczna sprawi, że każdy odszuka coś dla siebie, równocześnie przyszły astronauta, jak i niewielka księżniczka. Zapewniamy duży uśmiech i dumę z własnoręcznie wyprodukowanych rysunków!

Jeśli szukasz sposobów na kreatywny rozwój swego dziecka, ta kolekcja na pewno przypadnie Ci do gustu! Zwierzęta gospodarskie, takie jak konik, owca, kogut, świnka, krowa czy kogut pokażą Twojemu dziecku jak wygląda farmerski świat.

Własnoręcznie stworzy ono mnóstwo obrazków rodem z wiejskiego podwórka. Przeniesiona na ścianę czternastoelementowa „Farma" w połączeniu z „Kogutem" czy „Traktorem" stworzy w pokoju beztroską, sielską atmosferę.

// Dlaczego warto wybrać nasze szablony? 8 arkuszy w pakiecie – każdy zestaw gromadzi 8 kolorowych, półprzeźroczystych arkuszy w wymiarze 15x15cm różnorodna tematyka – podzielone na zestawy tematyczne wzory pomogą rozwinąć całą gamę możliwości twórczego rozwoju łatwe w użyciu – pozwolą w prosty sposób nauczyć się rysowania obrazków o zróżnicowanym poziomie skomplikowania alternatywa dla kolorowanek – obrysowywanie, kolorowanie, malowanie – dobór techniki zależy wyłącznie od fantazji pozytywny wpływ na rozwój – rozwijają małą motorykę i zachęcają do tworzenia prac plastycznych trwałe i sprężyste – nasze produkty wytworzone są z wysokiej jakości tworzywa nienaturalnego, które nie pęknie nawet po wielokrotnym użyciu bezpieczeństwo i zabawa – zaokrąglone rogi i gładkie krawędzie szablonów zapewniają bezpieczną i udaną zabawę najwyższa jakość – jesteśmy producentem szablonów malarskich od 2010 roku // W komplecie otrzymasz szablony malarskie z tworzywa – 8 szt.

o rozmiarach 15x15cm KOD: SZA-CRE-002 // EAN 5903175818041 Kolorowe szablony Pomarańczowe i niebieskie, półprzezroczyste szablony do rysowania zostaną jedną z ulubionych zabawek waszego dziecka. Kolorowe arkusze rozbudzą wyobraźnię, a trwały i elastyczny materiał z którego są produkowane zapewni mnóstwo kreatywnej zabawy przez niezwykle długi czas.

staranne cięcie i gładkie krawędzie pozwolą rewelacyjnie odrysować każdy wzór i zapewnią pełne bezpieczeństwo używania. Zestawy tematyczne W tej linii odszukasz niemało niebanalnych wzorów pogrupowanych w tematyczne zastawy.

Swoje ulubione motywy znajdą równocześnie miłośnicy morskich podróży i pirackich przygód, wędrówek po lesie, baśniowych postaci czy zwierząt. Proste kształty będą genialnym wstępem do nauki geometrii i pozytywnie wpłyną na rozwój śladowej motoryki.

Testowane przez dzieci Z doświadczenia wiemy, że własnoręcznie wytwarzane prace cieszą najmocniej. Dzięki naszym szablonom Twoje dziecko będzie miało nieograniczone możliwości rysowania i kolorowania obrazków dowolną techniką.

Sprawdzone w trakcie zajęć w przedszkolach i na warsztatach plastycznych dają zawsze ten sam efekt - godziny radosnej, kreatywnej zabawy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.