Menu

szablony do rysowania dla dzieci (8 szt.) // KOSMOS

Cechy produktu
  • Rodzaj szablon 
Opis

Szablony do rysowania „Kosmos" z serii Nakleo Creative Kids pomogą Twojemu dziecku wytwarzać przepiękne obrazki. Osiem pomarańczowych i niebieskich arkuszy z przeróżnymi wzorami pobudzi wyobraźnię najmłodszych i przygotuje rękę do nauki pisania.

Kreatywna zabawa z naszymi produktami może stać się nieskomplikowanym i przyjemnym treningiem niewiele znaczącej motoryki maluchów. Wszystkich szablonów można używać wielokrotnie, dzięki temu staną się one rewelacyjną rozrywką na dużo długich godzin.

Malowanie farbami, mazakami czy kredkami nie będzie już problemem. Bogata gama tematyczna sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie, równocześnie przyszły astronauta, jak i znikoma księżniczka. Zapewniamy obfity uśmiech i dumę z własnoręcznie produkowanych rysunków!

Jeśli szukasz sposobów na kreatywny rozwój swojego dziecka, ta linia z całą pewnością przypadnie Ci do gustu! Czas zacząć podbój kosmosu! Z szablonami do rysowania Twoje dziecko może wsiąść na pokład statku kosmicznego i odkryć galaktykę.

Wędrówkę po wszechświecie warto rozpocząć w odpowiednio przygotowanym pokoju. Bez wątpienia przyda się „Rakieta", znajomość „Konstelacji", a do załogi powinien dołączyć wykwalifikowany „Astronauta".

starczy odrobina wyobraźni i dobra zabawa gwarantowana! // Dlaczego warto wybrać nasze szablony? 8 arkuszy w zestawie – każdy zestaw posiada 8 kolorowych, półprzeźroczystych arkuszy w rozmiarze 15x15cm różna tematyka – podzielone na zestawy tematyczne wzory pomogą rozwinąć całą gamę możliwości twórczego rozwoju przystępne w użyciu – pozwolą w prosty sposób nauczyć się rysowania obrazków o przeróżnym poziomie skomplikowania alternatywa dla kolorowanek – obrysowywanie, kolorowanie, malowanie – wybór techniki zależy wyłącznie od fantazji pozytywny wpływ na rozwój – rozwijają małą motorykę i zachęcają do tworzenia prac plastycznych trwałe i sprężyste – nasze produkty wytworzone są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które nie pęknie nawet po wielokrotnym użyciu bezpieczeństwo i zabawa – zaokrąglone rogi, a także gładkie krawędzie szablonów gwarantują bezpieczną i udaną zabawę najwyższa jakość – jesteśmy producentem szablonów malarskich od 2010 roku // W zestawie otrzymasz szablony malarskie z tworzywa – 8 szt.

o wymiarach 15x15cm KOD: SZA-CRE-003 // EAN 5903175818058 Kolorowe szablony Pomarańczowe i niebieskie, półprzezroczyste szablony do rysowania zostaną jedną z ulubionych zabawek waszego dziecka. Kolorowe arkusze rozbudzą wyobraźnię, a trwały i sprężysty materiał z którego są wykonane zapewni sporo kreatywnej zabawy przez wyjątkowo długi czas.

staranne cięcie i gładkie krawędzie pozwolą doskonale odrysować każdy wzór i zapewnią pełne bezpieczeństwo wykorzystywania. Zestawy tematyczne W tej linii znajdziesz dużo ciekawych wzorów pogrupowanych w tematyczne zastawy.

Swoje ulubione motywy znajdą jednocześnie miłośnicy morskich podróży i pirackich przygód, wędrówek po lesie, baśniowych postaci czy zwierząt. Proste kształty będą znakomitym wstępem do nauki geometrii i pozytywnie wpłyną na rozwój niedużej motoryki.

Testowane poprzez dzieci Z doświadczenia wiemy, że własnoręcznie wyprodukowane prace cieszą najmocniej. Dzięki naszym szablonom Twoje dziecko będzie miało nieograniczone możliwości rysowania i kolorowania obrazków dowolną techniką.

Sprawdzone w trakcie zajęć w przedszkolach i na warsztatach plastycznych dają za każdym razem ten sam efekt - godziny radosnej, kreatywnej zabawy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.