Menu

Blumfeldt Boston misa paleniskowa Ø 70 cm stal czerniona

Cechy produktu

  • Producent Blumfeldt 

Opis

Począwszy od tej chwili chłodne, letnie noce czy nadejście jesieni nie przeszkodzą ci w spędzeniu wieczorów na świeżym powietrzu. Dzięki kilku płonącym polanom w koszu paleniskowym Blumfeldt Boston twój taras zmieni się w przyjemne i przytulne miejsce spotkań rodziny i przyjaciół, a wspólne chwile przy ognisku na pewno na długo zapadną w pamięci.

Wieczór we dwoje przy ogniu płonącym w koszu paleniskowym także zyska romantyczną nutę.Gdy temperatura spadnie i powieje lekki, chłodny wiatr, za pomocą rozpałki i drewnianych szczap rozpal przychylny ogień w stalowej misie kosza paleniskowego Blumfeldt Boston o średnicy 70 cm, wokół którego zgromadzą sie twoi bliscy.

Cieszcie się pierwotnym i fascynującym widokiem płomieni przez wzory w zarysie kwadracików na misie i grzejcie się do późna w nocy przy ognisku. Opiekanie chleba na patyku i pianek podkreślą ponadto romantykę chwili, a kiedy ogień sią wypali można delektować się upieczonymi w popiele, smacznymi ziemniakami.

W rozpalaniu ognia spełni oczekiwania pogrzebacz, natomiast filigranowa osłona zabezpieczy przed padającymi w sposób niekontrolowany iskrami.Zakończ wieczór przyjemnie i z klasą pod niebem pełnym gwiazd, wpatrując się w grę płomieni w misie paleniskowej Blumfeldt Boston.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.