Menu

Blumfeldt High Grow Grządka podwyższona 1,6 m powłoka cynkowo-aluminiowa kolor beżowy

Cechy produktu

  • Producent Blumfeldt 

Opis

Smaczne, świeże i z własnej uprawy: dzięki podwyższonej grządce High Grow firmy Blumfeldt możesz sam wyhodować codzienną porcję warzyw i zmienić taras, podwórze lub ogródek przed domem w zieloną oazę. Dzięki stosownym warunkom wzrostu soczyste pomidory, słodkie truskawki, chrupkie cukinie i aromatyczne zioła uprawia się z dziecinną łatwością.

Jednoroczne rośliny i całoroczna radość dla ogrodnika: zrównoważona konstrukcja ramy podwyższonej grządki jest tworzona ze stalowej blachy falistej, a dzięki specjalnemu stopowi cynkowo-aluminiowemu wraz z dopełniającą warstwą proszkową poprawnie zabezpieczona przed wpływami atmosferycznymi.

W ten sposób High Grow jest broniona przez cały rok przed wiatrem i niekorzystną pogodą. Kolorowa rozkosz dla oka i zdrowa rozkosz dla podniebienia: High Grow firmy Blumfeldt to trafne warunki wzrostu dla roślin.

dzięki temu można uzyskać stosunkowo wyższe plony w przypadku grządek płaskich. Praca powoduje ogrodnikowi więcej przyjemności, ponieważ może wykonywać czynności na stojąco bez schylania się, a co z tego wynika bez obciążania pleców.

Wysokość robocza 80 cm to także przeszkoda prawie nie do przebycia dla robactwa i szkodników, np. Ślimaków. Czas coś wyhodować! Dzięki podwyższonej grządce High Grow marki Blumfeldt każdy może odkryć smykałkę do hodowli roślin.

dostępne barwy: beżowy, srebrny (nr. Kat. 10031113)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.