Menu

Blumfeldt Mantua, fontanna kaskadowa, fontanna solarna, fontanna ogrodowa, 4 poziomy, bateria

Cechy produktu

  • Producent Blumfeldt 
  • Rodzaj fontanna 

Opis

Relaks między czterema jeziorkami: dzięki mocy słońca iskrząca się woda w solarnej fontannie kaskadowej Blumfeldt Mantua przepływa pomiędzy jej czterema stopniami i sprawia, iż świat spowalnia. Łudząco podobna do prawdziwej fontanna jest przy tym nadzwyczaj ozdobna i może stanowić ozdobę każdego ogrodu, balkonu, czy również salonu.technika Sunriver kaskadowej fontanny Blumfeldt Mantua bazująca na panelu słonecznym 9 V / 2,8 W i zintegrowanej baterii litowo-jonowej gwarantuje działanie fontanny w całości niezależnie od źródła zasilania.

Dzięki zasobnikowi energii w baterii, fontanna może działać w nocy choćby do 5 godzin. Całkowity relaks: delikatnie szemrząc, woda spływa kaskadą po czterech stopniach fontanny. Koncepcja działania LoopFlow powoduje, iż nie jest wymagane podłączenie ani dopełnianie wody, mocna minipompa utrzymuje wodę po jej napełnieniu w stałym obiegu.

zapewnia ona słup wody o maksymalnej wysokości 100 cm i maksymalny przepływ wody 200 l/h. Błyszczy choćby w ciemności. Kiedy tylko zapada wieczór, zintegrowane oświetlenie LED wzbogaca wodę fontanny ogrodowej Blumfeldt Mantua w lśniące refleksy i wprowadza romantyczny klimat do ogrodu lub na taras.

Dzięki wykończeniu z polyresinu fontanna stanowi nie tylko składnik przyciągający wzrok, ale jest jeszcze trwała, wytrzymała na mróz i stosunkowo lekka.Brak kosztów energii elektrycznej, nadzwyczajna do pracy ciągłej: kaskadowa fontanna Mantua producenta Blumfeldt wprowadza atmosferę południowych Włoch do domu i ogrodu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.