Menu

Blumfeldt Messina, fontanna kaskadowa, fontanna solarna, fontanna ogrodowa, 4 poziomy, bateria

Cechy produktu

  • Producent Blumfeldt 
  • Rodzaj fontanna 

Opis

Romantyczna jak dzikie wybrzeże Sycylii: dzięki mocy słońca iskrząca się woda w solarnej fontannie kaskadowej Blumfeldt Messina przepływa pomiędzy jej czterema poziomami i sprawia, iż świat spowalnia. Łudząco podobna do prawdziwej fontanna jest przy tym nadzwyczaj dekoratywna i może stanowić ozdobę każdego ogrodu, balkonu, czy również salonu.technika Sunriver kaskadowej fontanny Blumfeldt Messina bazująca na panelu słonecznym 9 V / 2,8 W i zintegrowanej baterii litowo-jonowej zapewnia działanie fontanny całkowicie niezależnie od źródła zasilania.

Dzięki zasobnikowi energii w baterii, fontanna może działać w nocy nawet do 5 godzin. Całkowity relaks: delikatnie szemrząc, woda spływa kaskadą po czterech poziomach fontanny. Koncepcja działania LoopFlow powoduje, że nie jest wymagane podłączenie ani dopełnianie wody, konkretna minipompa utrzymuje wodę po jej napełnieniu w stałym obiegu.

gwarantuje ona słup wody o maksymalnej wysokości 100 cm, a także maksymalny przepływ wody 200 l/h. Błyszczy nawet w ciemności. Kiedy tylko zapada wieczór, zintegrowane oświetlenie LED wzbogaca wodę fontanny ogrodowej Blumfeldt Messina w błyszczące refleksy i wprowadza romantyczny klimat do ogrodu albo na taras.

Dzięki wykończeniu z polyresinu fontanna stanowi nie tylko element przyciągający wzrok, ale jest na dodatek trwała, wytrzymała na mróz i stosunkowo lekka.Brak kosztów energii elektrycznej, perfekcyjna do pracy ciągłej: kaskadowa fontanna Messina firmy Blumfeldt wprowadza atmosferę południowych Włoch do domu i ogrodu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.