Menu

Blumfeldt Trino misa paleniskowa kosz grillowy palanisko na tarasieØ 80cm

Cechy produktu

  • Producent Blumfeldt 

Opis

Misa paleniskowa Blumfeldt Trino eksponuje się rustykalnym urokiem i obiecuje romantyczny nastrój przy ognisku. Z paleniska o średnicy 80cm można stosować poprzez cały rok: Latem do pieczenia marshmallows (pianek z cukru), kolb kukurydzy albo bagietki, a zimą w trakcie miłych wieczorów przy grzanym winie na tarasie albo w ogrodzie.

Grillowanie w koszyku na pewno sprawi biesiadnikom niemało radości. Misa paleniskowa Trino produkowana jest z wyjątkowo grubej 1,5mm blachy stalowej i stawi czoło buzującemu ogniowi z drewna, węgla lub węgla drzewnego, bez obawy o przepalenie.

Nigdy więcej nie ujrzysz wypalonego trawnika albo irytującego miejsca po ognisku. Miske starczy umieścić, zaopatrzyć w materiał paliwowy i już można rozpocząć przyjemne grillowanie przy ognisku. Samą miskę może z łatwością przenieść przy pomocy dwu bocznych uchwytów ze stali rdzoodpornej, a następnie po ustawieniu na sztorc, komfortowo przechowywać w sposób oszczędzający miejsce.

Ze względu na niską wysokość zaledwie 26 cm od Trino spełni oczekiwania także w połaczeniu z grillem na trójnogu ( brak w pakiecie).Misa paleniskowa Blumfeldt napełniona szczapami drewna stanowi przyjemny wizualny akcent w ogrodzie albo na tarasie nawet w trakcie nieużywania, stanowiąc obietnicę miłego biesiadowania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.