Menu

Blumfeldt Versailles misa paleniskowa Ø 60 cm stal czarna

Cechy produktu

  • Producent Blumfeldt 

Opis

wytworna misa paleniskowa Blumfeldt Versailles to prawdziwy rarytas w przydomowym ogrodzie. Ozdobna misa wyróżnia się nie tylko niezwykłą urodą, ale także dużą użytecznością, zwłaszcza w chłodniejsze dni.

Wraz z przyjaciółmi albo rodziną możesz dzisiaj siedzieć pod niebem pełnym gwiazd i ogrzewać się przy trzaskającym ogniu. Możesz spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu, prowadzić interesujące rozmowy nocą w romantycznej atmosferze albo po prostu komfotowo odpoczywać.

Barokowa misa paleniskowa stwarza przyjemne ciepło aż do późnych godzin nocnych. Szczególna ozdobę stanowią wycięcia na boku w zarysie lilijki, umożliwiające napawanie się romantycznym widokiem ognia płonącego w palenisku.Obsługa misy paleniskowej Blumfeldt Versaillles jest szczególnie prosta.

starczy jedynie umieścić szczapy drewna i podpalić je. Za chwilę ogień zaczyna buzować i trzaskać wytwarzając romantyczną atmosferę. W rozpaleniu ognia pomocny będzie pogrzebacz. Dzisiaj trzeba jedynie regularnie dokładać drewna, żeby ogień nie zgasł.

Filigranowa osłona uniemożliwia niekontrolowanemu strzelaniu iskier i gwarantuje bezpieczeństwo przy ognisku.Misa paleniskowa stoi pewnie na trzech mocnych nogach i daje się łatwo przenosić przy pomocy bocznych uchwytów.

piękne palenisko Blumfeldt Versailles zapewni romantyczny nastrój wieczorów we dwoje, jest także bezawaryjnym, dającym ciepło partnerem na następnej letniej imprezie z przyjaciółmi i rodziną.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.