Menu

Blumfeldt Westeros piec ogrodowy piec tarasowy na drewno stalowy czarny

Cechy produktu

  • Producent Blumfeldt 

Opis

Od dziś będzie gorąco - przynajmniej w ogrodzie lub na tarasie, ponieważ piec ogrodowy Blumfeldt Westeros promieniuje o chłodnej porze przyjemnym ciepłem. Za sprawą pieca kominkowego Blumfeldt Westeros łatwo wyczarujesz przytulny nastrój przy migoczącym ogniu.

Wesoło tańczące płomienie w palenisku o średnicy 45 sprawią,ekspresowo zrobi się przyjemniej w ogrodzie lub na balkonie w dodatku o chłodnej porze. Blacha stalowa o grubości co najmniej 0,5 mm zapewnia stabilność piecowi opalanemu drewnem, promieniując równomiernie ciepłem we wszystkich kierunkach.

Czarna, ogniotrwała powłoka nadaje Westeros rustykalny charakter, podkreślony na dodatek przez poprawnie zaprojektowany kominek. Podwyższona komora paleniska chroni równocześnie powierzchnię trawiastą jak i nawierzchnię tarasu.

Uzyskany prześwit można bezpośrednio wykorzystać do przechowywania drewna opałowego. Bezpieczne ognisko dające przyjemne ciepło i migoczące płomienie. Przytulny piec ogrodowy Blumfeldt Westeros.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.