Menu

Lampa wbijana solarna PAXON IP43 czarna LED POLUX

Cechy produktu

  • Producent POLUX 
  • Rodzaj oświetlenie 

Opis

Lampa solarna, która ze względu na swoje drobne wymiary nad wyraz należycie nadaje się jako nieduże oświetlenie punktowe ścieżek lub roślin. Zastosowanie paneli solarnych czyni z niej udany dobór dla osób szanujących oszczędność energii.

zaimplementowana technika LED zagwarantuje dłuższą żywotność źródła światła w sytuacji konwencjonalnych żarówek. Tworzywo sztuczne z którego stworzono korpus jest trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

produkt nie wymaga montażu – starczy wbić grot lampy w ziemię w wybranym miejscu. Lampę zaopatrzono też w detektor zmierzchu, dzięki czemu lampa zaświeci się samoczynnie w odpowiednim momencie. Stopień/klasa ochrony artykułu to IP43.

Oznacza to zabezpieczenie przed ciałami stałymi o średnicy większej aniżeli 1 mm (np. Owady) i ochronę przed kroplami padającymi pod kątem 60° od pionu. Oprawa o takim parametrze może być stosowana na zewnątrz.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.