Menu

BRAUN Depilator Silk-pil 5 5/880 SensoSmart, do użytku na mokro i sucho, 5 nasadek

Cechy produktu
  • Producent Braun 
  • Regulacja prędkości tak 
  • Sposób depilacji pęsety 
  • Nasadka masująca tak 
  • Rodzaj zasilania akumulatorowe 
  • Kolor biały, fioletowy 
Opis

Depilator Braun Silk-épil 5 SensoSmart™. Pierwszy inteligentny depilator na świecie. Nieprzeciętne prowadzenie przy mniejszej sile nacisku,zlikwidować jeszcze więcej włosków. Itaque earum rerum hic Depilatory Braun Silk-épil usuwają 4 razy krótsze włoski aniżeli wosk, dla efektu starannej depilacji jak w salonie kosmetycznym, ale w zaciszu domowym.

Bez kłopotów, bez bałaganu, bez umawiania się na depilację woskiem! Pierwszy inteligentny depilator na świecie. Nowy depilator Braun Silk-épil 5 Starter Set zaopatrzony jest w nową technologię SensoSmart™, dzięki czemu idealnie pasuje dla pań, które po raz pierwszy sięgają po depilator.

postępowy, inteligentny sensor prowadzi Cię przez cały proces depilacji, aby zapewnić odpowiednią siłę nacisku na skórę, dzięki czemu unikasz stosowania zbyt dużej siły. Czerwona lampka ostrzegawcza oznajmia, że naciskasz zbyt mocno i namawia do optymalizacji siły nacisku dla efektu gładziutkiej i dokładnej depilacji.

Nowa technologia SensoSmart™ – stań się ekspertem i usuwaj jeszcze więcej włosków za jednym pociągnięciem. Nasadka dla początkujących Łączy golenie z subtelną depilacją, zapewniając przyjemne wrażenia w trakcie pierwszej depilacji.

używanie tej nasadki poprzez pierwsze 4 tygodnie pomoże Ci przyzwyczaić się do depilacji depilatorem. Technologia Wet & Dry 100% wodoodporność zezwala na stosowanie w kąpieli albo pod prysznicem, podnosząc komfort depilacji.

Depilacja staje się w pełni bezbolesna, dzięki regularnemu używaniu pod ciepłą wodą. Technologia SensoSmart™ technologia SensoSmart™ prowadzi Cię poprzez cały proces depilacji, dzięki czerwonej lampce ostrzegawczej, zapewniając odpowiednią siłę nacisku.

użytkowanie adekwatnej siły nacisku udoskonalone efekty depilacji. Pęsety MicroGrip usuwają włoski wymiaru ziarnka piasku (0,5 mm) razem z cebulkami. Rolki masujące subtelnie stymulują skórę i redukują dyskomfort w trakcie depilacji.

5 powodów, dla których warto zrezygnować z wosku na rzecz depilatora. Depilatory Braun Silk-épil usuwają 4 razy krótsze włoski niż wosk. Nie musisz więc czekać aż włoski odrosną, jak w przypadku depilacji woskiem.

W ofercie firmy Braun można znaleźć depilatory z technologią Wet & Dry, które można używać w trakcie kąpieli i pod prysznicem. Dzięki regularnemu wykorzystywaniu pod ciepłą wodą, depilacja staje się całkowicie bezbolesna.

Depilacja depilatorem jest bardziej ekonomiczny aniżeli depilacja woskiem. Koszt depilatora producenta Braun zwraca się po zaledwie 6 miesiącach wykorzystywania, w porównaniu z regularnymi wizytami w salonie kosmetycznym.

Depilacja depilatorem jest prosta i wydajna. Nie musisz martwić się o bałagan i usuwanie pozostałości wosku. Nie musisz obserwować regularnych wizyt w salonie kosmetycznym. Depilatory mogą być używane w dowolnym momencie i w każdym miejscu.

Silk-épil 9 SensoSmart™ SkinSpa Silk-épil 7 SensoSmart™ Silk-épil 5 SensoSmart™ Silk-épil 5 Szczoteczki do masażu, oczyszczania i peelingu Poprawa wyglądu skóry i zapobieganie wrastaniu włosków ✔ technika SensoSmart™ wyśmienite prowadzenie dla mniejszej siły nacisku,zlikwidować więcej włosków ✔ ✔ ✔ 40% szersza głowica w porównaniu z innymi depilatorami Braun ✔ technika pęset Silk-épil likwidowanie cienkich i krótkich włosków ✔ ✔ ✔ ✔ technika Wet & Dry pozwala na stosowanie urządzenia w kąpieli lub pod prysznicem ✔ ✔ ✔ ✔ Rolki masujące zniżają dyskomfort związany z depilacją ✔ ✔ ✔ ✔ Możliwość czyszczenia depilatora pod bieżącą wodą ✔ ✔ ✔ ✔ Bezprzewodowe stosowanie – szybkie ładowanie 2/50 2/50 1/40 1/30 Funkcje rekomendowane poprzez dermatologów ✔ ✔ ✔ ✔

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.