Menu

Braun PL 3012

Cechy produktu

  • Producent Braun 
  • Regulacja prędkości tak 
  • Sposób depilacji świetlna 
  • Nasadka masująca nie 
  • Rodzaj zasilania sieciowe 
  • Kolor biały 

Opis

Braun Silk.expert Pro 3 Bezpieczne, skuteczne i trwałe likwidowanie włosków*. Sugerowany przez Skin Health Alliance. Urządzenie otrzymało akredytację, jako bezpieczne dla skóry, wiodącej, międzynarodowej organizacji współpracującej z dermatologami i naukowcami.

Najbezpieczniejsze urządzenie IPL dzięki technologii SensoAdaptTM*. Barwa skóry nie jest taki sam na całym ciele, dlatego czujka SensoAdapt TM (z ochroną przed UV) przez cały czas odczytuje koloryt skóry i dostosowuje intensywność światła tak, żeby zapewnić bezpieczne, produktywne i trwałe eliminowanie widocznych włosków.

* Z tej samej technologii korzysta Cyden. Dwukrotnie szybsze zabiegi Ci potrzeba tylko 9 minut, żeby wydepilować obie nogi przy najniższej mocy działania urządzenia. W trybie płynnym urządzenie emituje więcej impulsów, co przyspiesza zabieg i jest świetnym rozwiązaniem w przypadku pokaźnych obszarów ciała.

Tryb punktowy gwarantuje bardziej skrupulatne działanie na mniejszych i wrażliwych obszarach. Delikatny dla Twojej skóry Urządzenie działa na dwóch poziomach intensywności, tryb delikatny jest rewelacyjny dla początkujących.

Urządzenie można używać również do twarzy. 300 000 impulsów. 3 stopnie intensywności 300 000 impulsów (+20% w porównaniu z poprzednim Silk·expert 3) starczy na 16 lat zabiegów. Dzięki trzem poziomom intensywności, urządzenie dopasowuje światło do odcienia skóry.

Planuj i kontroluj swoje zabiegi Aplikacja Braun Silk·expert Pro działa instynktownie i śledzi postępy, żeby zapewnić wyśmienite rezultaty zabiegów. Przedstawia także, w jaki sposób działa czujka odcienia skóry SensoAdapt TM.

przejrzyj, czy IPL jest stosowny dla Ciebie: IPL działa najskuteczniej u osób o jasnej i przeciętnej karnacji, z włosami w odcieniu od naturalnego blondu po ciemny brąz i czerń. IPL działa najmniej skutecznie na włosach bardzo jasnych, rudych, siwych lub białych w związku z mniejszą ilością pochłaniającej światło melaniny....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.