Menu

Depilator IPL PHILIPS BRI921/00 Lumea

Cechy produktu
 • Producent Philips 
 • Regulacja prędkości tak 
 • Sposób depilacji świetlna 
 • Kolor biały 
Opis
Depilator Laserowy Philips Lumea BRI921/00 + Philips Trymer do szybkiego wyrównywania HP6388/00 o wartości 190zł!

Stan: Nowy, w fabrycznym opakowaniu jak poniżej

zestaw do depilacji światłem Philips Lumea to najskuteczniejsze bezprzewodowe rozwiązanie IPL, które potrafi zdziałać cuda w zakresie zapobiegania odrastaniu włosów na twarzy i na ciele. Użytkowane regularnie delikatne impulsy światła pozwalają zachować jedwabistą gładkość skóry każdego dnia.

Maszynka do strzyżenia włosów producenta Philips perfekcyjnie pasuje do usuwania niechcianych włosów na twarzy i usuwania nieprzyjemnych włosów, które możesz przegapić w dowolnym miejscu na ciele. Jest kompaktowy, dyskretny i mobilny. To poręczne narzędzie idealnie pasuje do trudno dostępnych miejsc.

Ciesz się gładką skórą każdego dnia

Urządzenie Philips Lumea ma lampę o wysokiej sprawności: 250 000 błysków. Kieruje impulsy światła do cebulek włosów. Na skutek czego włosy w naturalny sposób wypadają, a proces ich odrastania zostaje zahamowany. Regularne powtarzanie zabiegu zapewnia, że skóra pozostanie gładka każdego dnia.

Skuteczność bez wysiłku

Badania kliniczne wykazały spore zmniejszenie ilości włosów po czterech zabiegach (w dwutygodniowych odstępach), co pozwala uzyskać gładką skórę. By utrzymać te wyniki, wystarczy doraźnie powtarzać zabiegi. Czas pomiędzy zabiegami może się różnić w zależności od indywidualnego tempa wzrostu włosów.

przystosowane do bezpiecznego użytkowania w domu

Urządzenie Philips Lumea wykorzystuje progresywną technologię intensywnego światła impulsowego (Intense Pulsed Light, IPL) opartą na technice użytkowanej w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Producent Philips przypasowała tę technologię tak, aby można było bezpiecznie i efektywnie korzystać z niej w domu. Philips podjęła ścisłą współpracę z najlepszymi dermatologami, aby opracować bezprecedensowy zestaw do depilacji. Przez ponad 10 lat prowadzili szeroko zakrojone badania konsumenckie z udziałem ponad 2000 kobiet

pokaźne okienko urządzenia umożliwia szybszą aplikację

obszerne okienko urządzenia pozwala na szybszą aplikację na większych obszarach ciała takich jak nogi.

Bezpieczne i skuteczne działanie, nawet w sytuacji wrażliwej skóry

Urządzenia można bez obaw używać do usuwania owłosienia z twarzy (znad górnej wargi, z podbródka i bokobrodów) i najróżniejszych obszarów ciała, w tym nóg, pach, okolic bikini, brzucha i ramion. Jest delikatny i bezpieczny dla wrażliwej skóry.

obszerniejsza nasadka do ciała do szybkich zabiegów

pokaźniejsza nasadka do ciała umożliwia szybką depilację obszerniejszych obszarów ciała, takich jak nogi, ramiona, plecy, brzuch, okolice bikini.

Nasadka do twarzy zapewniająca bezpieczeństwo w trakcie stosowania na twarzy

Nasadka do ciała jest zaopatrzona w specjalnie zaprojektowany, zastosowany filtr światła, który umożliwia bezpieczne i wygodne wykorzystywanie na obszarze nad górną wargą oraz na podbródku i bokobrodach. Nasadki można też używać w innych wrażliwych miejscach ciała, na przykład pod pachami i w miejscach trudno dostępnych.

Pięć dostosowywanych ustawień energii świetlnej

Urządzenie Philips Lumea oferuje pięć dostosowywanych ustawień energii świetlnej, które gwarantują delikatne, a skuteczne likwidowanie owłosienia. Dobrze przeprowadzone zabiegi IPL z zastosowaniem urządzenia Philips Lumea są bezpieczne i łagodne — można je stosować dodatkowo na wrażliwej skórze i delikatnych częściach ciała

Zintegrowany sensor odcienia skóry

Zintegrowany sensor odcienia skóry gwarantuje dopełniającą ochronę, określa karnację skóry na początku każdej sesji i od czasu do czasu w trakcie sesji. Wykrycie zbyt ciemnego odcienia skóry spowoduje samoczynne zatrzymanie emitowania impulsów.

Brak składników podlegających zamianie, brak ukrytych kosztów

Urządzenie Philips Lumea SC 1997/00 to kompletne rozwiązanie, z którego można korzystać od razu po rozpakowaniu. Warto wspomnieć,artykuł nie wymaga użytkowania wymiennych lamp ani żeli. Stosowanie urządzenia następuję bezzwłocznie po podłączeniu do prądu, działa przewodowo bez konieczności wstępnego ładowania.

NAPIĘCIE 100-240V

Philips Touch-Up Pen Trymer HP6388 / 00

Maszynka do strzyżenia włosów marki Philips wspaniale pasuje do usuwania niechcianych włosów na twarzy i usuwania nieprzyjemnych włosów, które możesz przegapić w dowolnym miejscu na ciele. Jest kompaktowy, dyskretny i przenośny. To poręczne narzędzie perfekcyjnie nadaje się do trudno przystępnych miejsc.

Głowica przycinająca 8 mm usprawniająca likwidowanie włosów z twarzy

Głowica przycinająca do twarzy perfekcyjnie pasuje do usuwania włosów na błyskawicznie w dowolnym miejscu. Głowica 8 mm gwarantuje szybkie i dokładne przycinanie na całej twarzy.

Nasadka do brwi 2 i 4 mm umożliwiająca wyrównanie długości

Ustawienia 2 i 4 mm pozwalają na uzyskanie skrupulatnie wybranej długości włosów. Wystarczy założyć nasadkę grzebieniową na głowicę przycinającą, żeby uzyskać skrupulatny i symetryczny efekt.

minimalne wymiary umożliwiające zabranie produktu w dowolne miejsce

produkt jest tak niewiele znaczący, że zmieści się do każdej torebki lub kopertówki, a dzięki zasilaniu bateryjnemu można go zabrać wszędzie. W pakiecie bateria AAA.

W zestawie szczoteczka do czyszczenia pozwalająca zachować trymer w czystości

Szczoteczka do czyszczenia pozwala ekspresowo wyczyścić trymer i zachować higienę.

Aby rozpocząć korzystanie, po prostu przesuń przełącznik on / off, umieść głowicę przycinającą na włosach, które chcesz wyeliminować i przesuń w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosów. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy utrzymywać naprężoną skórę podczas przycinania.

Kluczowe atrybuty

 1. 8-milimetrowa głowica przycinająca do prostego usuwania owłosienia
 2. Wystarczająco drobny,wziąć go wszędzie
 3. Dzięki zasilaniu bateryjnemu można go zabrać wszędzie.
W opakowaniu:
 • Urządzenie Philips Lumea BRI921/00
 • Philips Trymer do prędkiego wyrównywania HP6388/00
 • Pokrowiec do przechowywania
 • Chusteczka do czyszczenia
 • Instrukcja obsługi
 • Nasadka do ciała
 • Nasadka do twarzy
 • Zasilacz
 • Grzebień do brwi
 • Głowica przycinająca 8mm
 • Szczoteczka do czyszczenia
 • Bateria AAA
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.