Menu

Depilator PHILIPS SC1994/00 Lumea Advanced

Cechy produktu
  • Producent Philips 
  • Regulacja prędkości tak 
  • Sposób depilacji świetlna 
  • Rodzaj zasilania sieciowe 
  • Kolor biały 
Opis

Depilator Lumea Advance SC1994/00

Specjalistyczna technologia IPL do stosowania w domu, opracowana we współpracy z dermatologami

Termin IPL to skrót oznaczający technologię intensywnego światła impulsowego (Intense Pulsed Light). Philips Lumea naświetla cebulki włosa delikatnymi impulsami światła, co stymuluje mieszek włosowy do przejścia w fazę spoczynku. W wyniku czego włosy naturalnie wypadają, a ich odrost zostaje zahamowany. Regularne powtarzanie zabiegu zagwarantuje, iż skóra pozostanie gładka każdego dnia. Zabieg uniemożliwiający odrastaniu włosów jest bezpieczny i łagodny, choćby jeśli jest przeprowadzany na delikatnych częściach ciała. Urządzenie Philips Lumea zostało przetestowane w warunkach klinicznych i opracowane we współpracy z dermatologami, aby umożliwić nieskomplikowane i efektywne przeprowadzanie zabiegów w domowym zaciszu.

Sprawdzone bezpieczne i produktywne zabiegi
Obiektywne badania wykazały zmniejszenie ilości włosów o co najmniej 85% już po 3 zabiegach. Pierwsze 4 zabiegi należy przeprowadzać co 2 tygodnie, a po tym czasie powinny już one przynieść pożądane rezultaty. By utrzymać te rezultaty, starczy powtarzać zabiegi co 4 tygodnie. Po zaledwie 8 takich zabiegach można cieszyć się gładką skórą przez co najmniej 3 miesiące.zwiększyć, kliknij obraz w galerii u góry strony.

optymalne do najróżniejszych typów skóry i włosów

Philips Lumea Prestige skuteczne działanie nieskomplikowane i bezpieczne użytkowanie w połączeniu z najróżniejszymi typami skóry i włosów. Sprawdza się w sytuacji włosów o naturalnym kolorze (ciemny blond, brąz, czarny) oraz różnorodnych odcieni skóry (od bardzo jasnej po ciemnobrązową). Podobnie jak w sytuacji innych zabiegów IPL, urządzenia Philips Lumea nie można stosować w sytuacji włosów w odcieniu białym, siwym, jasnym blond lub rudym i w przypadku bardzo ciemnej skóry. Wynika to z konieczności zachowania obfitego kontrastu między pigmentem włosów i skóry.

wbudowany detektor odcienia skóry
W celu zapewnienia bezpieczeństwa zaimplementowany sensor odcienia skóry określa karnację skóry na początku każdej sesji i od czasu do czasu w trakcie jej trwania. Wykrycie zbyt ciemnego odcienia skóry spowoduje automatyczne zatrzymanie emitowania błysków.

szerokie okienko urządzenia zezwala na prędkie zabiegi

spore okienko urządzenia zezwala na szybkie zabiegi na obszerniejszych obszarach ciała, takich jak nogi.

Pobierz bezpłatnĄ aplikację Lumea, żeby korzystać ze spersonalizowanych wskazówek
Aplikację Lumea można pobrać gratisowo. Oferuje ona wyjątkowe i spersonalizowane usługi związane z depilacją IPL przygotowane specjalnie dla Ciebie. To Twój osobisty trener, który sprawi, iż w pełni wykorzystasz możliwości urządzenia Lumea i będziesz go używać we właściwy sposób, by osiągnąć długotrwałe rezultaty. Aplikacja pomaga stworzyć indywidualny plan zabiegów dla każdego obszaru ciała z poradami i wskazówkami podczas każdego zabiegu. Starczy regularnie sprawdzać aplikację, aby na bieżąco otrzymywać powiadomienia i przypomnienia.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.