Menu

Depilator REMINGTON EP7300 E51 EP3 3-in-1

Cechy produktu
  • Producent Remington 
  • Regulacja prędkości tak 
  • Kolor biały, fioletowy 
Opis

pokaźniejszA sprawnOŚĆ - eliminuje O 60% WIĘCEJ WŁOSÓW PRZY JEDNYM RUCHU* Depilator EP3 3 w 1 Smooth & Silky likwiduje o 60% więcej włosów podczas jednego ruchu*, oszczędzając cenny czas, a jednocześnie zapewniając jeszcze lepsze efekty.

długotrwałE REZULTATY - CZTERY TYGODNIE BEZ NIECHCIANYCH WŁOSKÓW Czterdzieści komfortowych pęstet to dwa razy więcej w przypadku innych produktów dostępnych na rynku - usuniesz nawet najkrótsze włoski - nawet 0,5 mm - co daje pewność, że uzyskasz gładki, spójny efekt, jakiego oczekujesz.

Komfort to kluczowa kwestia jeśli chodzi o depilację, a depilator 3 w 1 EP3 wykorzystuje technikę masażu, żeby zapewnić delikatne likwidowanie włosów. Dwa ustawienia prędkości i trzy różnorodne nakładki pomogą dopasować depilator do najróżniejszych obszarów.

Do wyboru nakładka Ultimate Contour Cap, Massage Cap z Aloe Vera albo Detail Cap do mniejszych obszarów. Depilator 3 w 1 Smooth & Silky EP3 3w1 zaopatrzony jest w innowacyjny system depilacyjny, zaprojektowany z myślą o wygodzie i unikatowych, długotrwałych i gładkich rezultatach.

Jeśli chcesz osiągnąć jedwabistą, gładką skórę, depilator 3 w 1 może dać ci do czterech tygodni bez niepożądanych włosków. Dzięki większej wydajności, urządzenie usuwa o 60% więcej włosów podczas jednego ruchu*, możesz więc szybko pozbyć się zbędnego owłosienia.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.