Menu

Philips BRE700/00

Cechy produktu
  • Producent Philips 
  • Regulacja prędkości tak 
Opis

Depilator do użytkowania na sucho i na mokro BRE700/00. Skrupulatna depilacja delikatna dla skóry
Depilator Philips z kolekcji 8000 gwarantuje dokładną, a jednocześnie delikatną depilację, dzięki czemu pozwala uzyskać gładkość dolnych partii obu nóg w zaledwie 10 minut. Ciesz się korzyściami wykraczającymi poza samą depilację dzięki dodatkowym akcesoriom.

Delikatna depilacja gwarantuje gładką skórę do 4 tygodni
Depilator Philips z serii 8000 zagwarantuje produktywną i delikatną depilację dzięki lepszej pęsecie i ponad 70 000 ruchów chwytania włosków na minutę. Oznacza to, iż możesz jednocześnie wydepilować obszerniejszą powierzchnię i radować się znakomitą gładkością nawet do 4 tygodni. Wydepiluj dolne partie nóg w zaledwie 10 minut!

niezwykle wielka głowica depilatora
nad wyraz duża głowica depilatora depiluje pokaźniejszą powierzchnię skóry przy każdym ruchu, co gwarantuje szybsze usuwanie włosków.

Uchwyt o funkcjonalnym kształcie
funkcjonalny, wyprofilowany uchwyt przystępne manewrowanie, gwarantując całkowitą kontrolę i większy zasięg. Możesz w naturalny i precyzyjny sposób przesuwać urządzenie po całym ciele.

Bezprzewodowe używanie na mokro i na sucho, pod prysznicem albo w wannie
Dzięki przeciwpoślizgowemu uchwytowi nadzwyczajnie pasuje do użytku w kontakcie z wodą. Korzystanie pod prysznicem lub w wannie staje się jeszcze bardziej komfortowe i delikatne. Możliwość bezprzewodowego stosowania zagwarantuje uzupełniającą wygodę.

unikatowa lampka upraszcza wychwycenie małych włosków
nieszablonowa lampka upraszcza wychwycenie niewielkich włosków, co zagwarantuje uzyskanie nieprzeciętnych efektów depilacji na całym ciele.

Nasadka do miejsc wrażliwych pozwala pousuwać niepożądane owłosienie
Nasadka do miejsc wrażliwych pozwala na depilację miejsc, które wymagają szczególnej delikatności, takich jak twarz, pachy i okolice bikini.

adekwatna nasadka kontaktowa gwarantuje maksymalny komfort
Opcjonalna słuszna nasadka kontaktowa gwarantuje łatwą i bardzo wygodną depilację. Została zaprojektowana tak, by ograniczyć ciągnięcie i dyskomfort urządzenie delikatnie napina skórę na depilowanym obszarze, więc Ty nie musisz tego robić samodzielnie.

załączone etui pozwala na przechowywanie wszelkiego w jednym miejscu.
interesujące etui zezwala na przechowywanie wszelkiego w jednym miejscu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.