Menu

Philips BRI 956

Cechy produktu

  • Producent Philips 
  • Regulacja prędkości tak 
  • Sposób depilacji świetlna 
  • Rodzaj zasilania sieciowe 
  • Kolor biały, różowy 

Opis

produkt Outlet-owy Powód przeceny: • posiada uszkodzenia kosmetyczne: Uszkodzony zaczep jednej z końcówek. • Towar skuteczny technologicznie. • produkt profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.

Efekt przygładzonej skóry choćby do 6 miesięcy* Aż do 92% mniej włosków już po 3 zabiegach** Bezpieczna i delikatna depilacjanawet w miejscach wrażliwych czujnik SmartSkin - bezpieczna depilacja w domowych warunkach Nasadki przypasowane do wszystkich części ciała Aplikacja IPL ze spersonalizowanymi poradami Jak to działa? Z jedwabiście gładką skórą jesteś gotowa na wszystko, w każdej chwili!

zniewalający wygląd każdego dnia jest dzisiaj prostszy do osiągnięcia. Potrzebujesz zaledwie 12 zabiegów, aby Twoja skóra pozostała gładka choćby poprzez 6 miesięcy*. 92% włosków mniej Urządzenie Philips Lumea działa sprawnie.

Już po trzecim zabiegu pozbędziesz się aż 92% włosków**. Bezpieczna i delikatna depilacja Została stworzona wspólnie z dermatologami, by zapewnić bezpieczną i delikatną depilację, a także efekt jedwabiście przygładzonej skóry na sporo miesięcy.

Ci trzebatylko kilku minut Depilacja przy pomocy Philips Lumea jest nie tylko skuteczna, ale co tak samo ważne, trwa szczególnie niedługo. Zabieg na obie łydki trwa tylko 8,5 minuty***, a gładkie pachy zyskasz w zaledwie 1,5 minuty.

sensor SmartSkin Urządzenie wyposażone jest w czujka SmartSkin, który wykrywa barwa skóry, ułatwiając Ci dobór poziomu intensywności zabiegu. W razie zapotrzebowania, możesz także dokonać manualnej korekty ustawień czujnika.

Poznaj nasadki Nasadka do okolic bikini tworzona z myślą o grubszych włoskach Dodatkowy klarowny filtr zapewnia higienę i delikatność zabiegu.Dzięki mniejszemu okienku (3 cm2) nasadka skupia tę samą wiązkę światła na mniejszej powierzchni, produktywniej oddziałując na grubsze włoski okolic bikini.

Nasadka do ciała Szybka depilacja dużych obszarów idealnie sprawdza się w przypadku depilacji pokaźnych obszarów ciała (np. Nóg).spore okienko (4.1 cm2) pokrywa pokaźniejszą powierzchnię, a wklęsła kompozycja lepiej dopasowuje się do ciała.

dzięki czemu zabieg jest szybki i wygodny. Nasadka do pach Wypukła, idealnie przylegająca Mniejsze okienko (3 cm2) i wypukły zarys zostały zaprojektowane z myślą o delikatnych obszarach pod pachami.

Nasadka do twarzy Podwójny filtr, pełne bezpieczeństwo Ciemnoczerwony filtr stanowi dopełniającą ochronę dla delikatnej skóry twarzy.Płaskie okienko (2 cm2) pasuje do precyzyjnej depilacji obszaru nad górną wargą, w okolicy podbródka i linii szczęki.

Delikatna i efektywna depilacja twarzy. AplikacjaPhilips Lumea IPL na smartfona Ściągnij aplikację Philips Lumea IPL na swój smartfon. Pomoże Ci stworzyć spersonalizowany harmonogram depilacji dla każdego obszaru ciała.

Przypomni Ci, kiedy powinnaś wykonać kolejny zabieg na daną część ciała oraz wyświetli porady, jak osiągnąć gładką skórę na dłużej. Porównanie produktów BRI956/0...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.