Menu

PHILIPS Depilator BRE710/00

Cechy produktu
  • Producent Philips 
  • Regulacja prędkości tak 
  • Sposób depilacji dyski 
  • Kolor biały 
Opis

dokładna depilacja delikatna dla skóry
Depilator Philips z kolekcji 8000 gwarantuje skrupulatną, a jednocześnie delikatną depilację, dzięki temu pozwala uzyskać gładkość dolnych partii obu nóg w zaledwie 10 minut. Ciesz się korzyściami wykraczającymi poza samą depilację dzięki dodatkowym akcesoriom

Delikatna depilacja zagwarantuje gładką skórę do 4 tygodni
Depilator Philips z serii 8000 gwarantuje skuteczną i delikatną depilację dzięki ulepszonej pęsecie i ponad 70 000 ruchów chwytania włosków na minutę. Oznacza to, iż możesz jednocześnie wydepilować pokaźniejszą powierzchnię i cieszyć się nadzwyczajną gładkością choćby do 4 tygodni. Wydepiluj dolne partie nóg w zaledwie 10 minut!

nad wyraz duża głowica depilatora
wyjątkowo spora głowica depilatora depiluje obszerniejszą powierzchnię skóry przy każdym ruchu, co zapewnia szybsze usuwanie włosków.

Uchwyt o funkcjonalnym profilu
praktyczny, wyprofilowany uchwyt nietrudne manewrowanie, zapewniając całkowitą kontrolę i większy zasięg. Możesz w naturalny i dokładny sposób przesuwać urządzenie po całym ciele.

Bezprzewodowe stosowanie na mokro i na sucho, pod prysznicem albo w wannie
Dzięki antypoślizgowemu uchwytowi znakomicie pasuje do wykorzystywania w kontakcie z wodą. Korzystanie pod prysznicem lub w wannie staje się jeszcze bardziej komfortowe i delikatne. Możliwość bezprzewodowego używania zagwarantuje dodatkową wygodę.

wyjątkowa lampka usprawnia wychwycenie małych włosków
unikatowa lampka ułatwia wychwycenie znikomych włosków, co zagwarantuje uzyskanie znakomitych efektów depilacji na całym ciele.

Głowica goląca i nasadka do przycinania precyzyjne golenie
Głowica goląca zagwarantuje dokładne i bardziej delikatne golenie zróżnicowanych obszarów ciała. Jest wyekwipowana w nasadkę do przycinania umożliwiającą stylizację włosów w okolicach bikini.

Nasadka do miejsc wrażliwych pozwala wyeliminować niepożądane owłosienie
Nasadka do miejsc wrażliwych pozwala na depilację miejsc, które wymagają szczególnej delikatności, takich jak twarz, pachy i okolice bikini.

trafna nasadka kontaktowa zapewnia maksymalny komfort
Opcjonalna adekwatna nasadka kontaktowa zapewnia łatwą i nad wyraz komfortową depilację. Została zaprojektowana tak, aby ograniczyć ciągnięcie i dyskomfort urządzenie delikatnie napina skórę na depilowanym obszarze, więc Ty nie musisz tego robić samodzielnie.

załączone etui pozwala na przechowywanie wszystkiego w jednym miejscu.
atrakcyjne etui umożliwia przechowywanie wszelkiego w jednym miejscu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.