Menu

Philips Depilator Satinelle BRE225/00

Cechy produktu
  • Producent Philips 
  • Regulacja prędkości tak 
  • Sposób depilacji pęsety 
  • Nasadka masująca nie 
  • Rodzaj zasilania sieciowe 
  • Kolor biały, fioletowy 
Opis

Depilator Philips BRE225/00 Satinelle Essential Kompaktowy depilator zasilany sieciowo. NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Zasilanie sieciowo Przeznaczenie do nóg kolor biało-filetowy Kompaktowy rozmiar ergonomiczny uchwyt funkcjonalny, wykrzywiony uchwyt gwarantuje komfortową obsługę Zaokrąglony kształt wyśmienicie gromadzi się w dłoni i zagwarantuje wygodne golenie.

na dodatek nieprzeciętnie wygląda! staranny system depilacji eliminuje włoski wraz z cebulkami dokładny system depilacji pozostawia skórę gładką i wolną od włosków poprzez niemało tygodni 2 ustawienia prędkości pozwalają wychwytywać jednocześnie cieńsze, jak i grubsze włosy 2 ustawienia szybkości pozwalają wychwytywać równocześnie cieńsze, jak i grubsze włosy, co zapewnia bardziej spersonalizowane likwidowanie włosów.

Głowica depilująca z możliwością mycia gwarantuje higieniczne i nietrudne czyszczenie Depilator jest wyposażony w głowicę depilującą z możliwością mycia. Głowicę można odłączyć i wyczyścić pod bieżącą wodą, co usprawnia zachowanie higieny.

Akcesoria: Szczoteczka do czyszczenia prosta obsługa: Uchwyt funkcjonalny Głowica depilująca z możliwością mycia produktywność: System depilacji precyzyjny system depilacji Dyski depilujące Delikatne dyski depilujące

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.