Menu

Philips Lumea 9000 IPL BRI958/00

Cechy produktu
  • Producent Philips 
  • Regulacja prędkości tak 
  • Kolor brązowy 
Opis

 Depilator Philips LUMEA 9000 IPL BRI958/00 Zasilanie: Akumulatorowe 5 ustawień intensywności światła detektor odcienia skóry Obszary użycia: nogi, ramiona, brzuch, pachy, okolice bikini, podbródek, górna warga, linia szczęki liczba błysków: 450 000 zaopatrzone w technologię SenseIQ Akcesoria w komplecie Nasadka do depilacji ciała Nasadka do depilacji pach i okolic pach Nasadka do depilacji okolic bikini Nasadka do depilacji twarzy Najskuteczniejsza depilacja IPL – efekt utrzymujący się przez 6 miesięcy po pełnym cyklu zabiegów.

Philips Lumea IPL 9000 z technologią SenseIQ gwarantuje długotrwały efekt depilacji, którą dokonasz samodzielnie w domowym zaciszu. Spersonalizowane porady i harmonogramy aplikacji Lumea IPL zezwalają na długo radować się gładką skórą.

Ciesz się gładką skórą przez 6 miesięcy dzięki najszybszej i najskuteczniejszej depilacji IPL zaopatrzone w technikę SenseIQ Skóra pod pachami, bikini, ciało, twarz Z czujnikiem SmartSkin Zasilanie akumulatorowe i sieciowe 4 inteligentne nasadki technologia IPL do korzystania domowego opracowana we współpracy z dermatologami Termin IPL to skrót oznaczający technologię intensywnego światła impulsowego (Intense Pulsed Light).

technologia ta poprzez wykorzystanie delikatnego ciepłego światła hamuje wzrost włosów. Światło przedostaje się do cebulki włosa i powoduje, że jego mieszek przechodzi w fazę spoczynku, a sam włos wypada.

Powtarzanie zabiegów stopniowo uniemożliwia odrastaniu włosów, dzięki temu skóra pozostaje gładka w dotyku. Urządzenie Philips Lumea zostało opracowane we współpracy z dermatologami i przetestowane w warunkach klinicznych, by umożliwić nietrudne, produktywne i wygodne przeprowadzanie zabiegów – także w sytuacji delikatnych obszarów ciała – w domowym zaciszu.

Potwierdzona delikatność i produktywność zabiegów Obiektywne badania wykazują redukcję włosów na poziomie 92% po zastosowaniu trzech zabiegów. Pierwsze cztery zabiegi należy przeprowadzać co dwa tygodnie, a następne osiem co cztery tygodnie.

Po 12 zabiegach możesz radować się gładką skórą przez 6 miesięcy. Technologia SenseIQ gwarantuje depilację dobraną do Twoich potrzeb Rozpoznaje: detektor SmartSkin sprawdza odcień skóry i wskazuje najlepsze ustawienie światła.

dopasowuje się: inteligentne nasadki uruchamiają programy dostosowane do danego obszaru ciała. Pielęgnuje: urządzenie opracowane wspólnie z dermatologami i zainspirowane Tobą zezwala na delikatne usuwanie włosów na długi czas, nawet na wrażliwych obszarach.

450 000 błysków Nasza lampa przez cały okres eksploatacji może wykonać do 450 000 naświetleń Inteligentne nasadki dostosowują programy do każdego obszaru ciała Twoje ciało jest nieszablonowe i każdy jego obszar zasługuje na jednostkowe traktowanie.

Nasadki do całego ciała urządzenia Lumea perfekcyjnie dostosowują się do jego naturalnych kształtów. Same dobierają...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.