Menu

Elektryczna deskorolka SKYMASTER Wheels 11 Evo Smart Lemon squeeze

Cechy produktu

  • Producent SKYMASTER 

Opis

Najważniejsze informacje dotyczące używania, ładowania i konserwacji deskorolek elektrycznych Deskorolka Elektryczna Skymaster Wheels 11 Evo Smart dedykowana jest dla dzieci i dorosłych. Ma lekką, niezwykle zwrotną, a przede wszelkich mocną konstrukcję, która jest utrzymywana poprzez znaczne pompowane koła.

wyposażona jest w asygnowaną aplikację, głośnik bluetooth, wydajne silniki i lampki LED. Aplikacja eMotion doda do jazdy dużo idealnej zabawy, dzięki czemu świetnie sprawdzi się jako podarunek na komunię i nie tylko.

Aplikacja eMotionRozszerz możliwości swego WHEELS’a o funkcje multimedialne, lokalizacyjne i społecznościowe! Połącz urządzenie z aplikacją eMotion i zacznij zapisywać swoje trasy. Śledź na bieżąco swoją szybkość i odległość jaką przejechałeś.

To nie wszystko! Poznawaj nowych ludzi, twórz sieć znajomych, lokalizuj ich położenie, komunikuj się z nimi i umawiaj na wspólne, szalone wypady. Stań się częścią społeczności Skymaster! Silniki o łącznej mocy 700WWheels 11 Evo smart został wyposażony w dwa bezszczotkowe silniki o łącznej mocy 700W, co daje możliwość jazdy choćby do 15km/h.

Ten cichy, energooszczędny i bezusterkowy silnik wspaniale poradzi się na nad wyraz wymagających trasach. Bateria 4000mAhW naszych deskorolkach zamontowane są wysokiej klasy baterie Samsunga jak i marki LG, gwarantujące dużą sprawność jak i żywotność.

Inteligentny system zarządzania akumulatorami kontroluje stan pracy baterii przekładając się na długość jazdy nawet do 20 km. Baterie za każdym razem można doładować z domowego gniazdka, a pełne ładowanie trwa do 3 godzin.

Przednie światła LEDAby zapewnić Ci bezpieczeństwo, w urządzeniu umieszczono system oświetleniowy składający się z samoczynnych i mocnych reflektorów LED. Dzięki takiemu systemowi oświetlenia jesteś wyśmienicie widoczny podczas wieczornej przejażdżki, lecz także powierzchnia, po której się poruszasz jest optymalnie doświetlona, dzięki czemu unikniesz przeszkód na swojej drodze.

Jak jeździć poprawniePrzemieszczaj się po swemu! stosowny balans ciała umożliwi Ci poruszanie się w dowolnym kierunku. Skręt w prawo, lewo, a może dynamiczny obrót w miejscu? Nic prostszego! unikalna technologia automatycznego balansowania dual system pokaźnie udoskonala jakość, wygodę i dynamikę poruszania się, a dzięki asystentowi startu Twoja deskorolka sama się wypozycjonuje, co ułatwi Ci start i rozpoczęcie przygody!...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.