Menu

Elektryczna deskorolka SKYMASTER Wheels 11 Evo Smart Lime Green

Cechy produktu

  • Producent SKYMASTER 

Opis

Najważniejsze informacje dotyczące używania, ładowania i konserwacji deskorolek elektrycznych Deskorolka Elektryczna Skymaster Wheels 11 Evo Smart przeznaczona jest dla dzieci i dorosłych. Ma lekką, niezwykle zwrotną, a przede wszelkich potężną konstrukcję, która jest utrzymywana poprzez pokaźne pompowane koła.

wyposażona jest w dedykowaną aplikację, głośnik bluetooth, sprawne silniki oraz lampki LED. Aplikacja eMotion doda do jazdy dużo nieprzeciętnej zabawy, dzięki czemu doskonale spełni oczekiwania jako prezent na komunię i nie tylko.

Aplikacja eMotionRozszerz możliwości swego WHEELS’a o funkcje multimedialne, lokalizacyjne oraz społecznościowe! Połącz urządzenie z aplikacją eMotion i zacznij zapisywać swoje trasy. Śledź na bieżąco swoją prędkość i odległość jaką przejechałeś.

To nie wszystko! Poznawaj nowych ludzi, twórz sieć znajomych, lokalizuj ich położenie, komunikuj się z nimi i umawiaj na wspólne, szalone wypady. Stań się częścią społeczności Skymaster! Silniki o łącznej mocy 700WWheels 11 Evo smart został zaopatrzony w dwa bezszczotkowe silniki o łącznej mocy 700W, co daje możliwość jazdy nawet do 15km/h.

Ten cichy, energooszczędny i bezusterkowy silnik świetnie poradzi się na wyjątkowo wymagających trasach. Bateria 4000mAhW naszych deskorolkach zamontowane są wysokiej klasy baterie Samsunga jak i producenta LG, gwarantujące dużą sprawność jak i żywotność.

Inteligentny system zarządzania akumulatorami kontroluje stan pracy baterii przekładając się na długość jazdy choćby do 20 km. Baterie zawsze można doładować z domowego gniazdka, a pełne ładowanie trwa do 3 godzin.

Przednie światła LEDAby zapewnić Ci bezpieczeństwo, w urządzeniu umieszczono system oświetleniowy składający się z automatycznych i mocnych reflektorów LED. Dzięki takiemu systemowi oświetlenia jesteś nadzwyczajnie widoczny podczas wieczornej przejażdżki, ale także powierzchnia, po której się poruszasz jest odpowiednio doświetlona, dzięki czemu unikniesz przeszkód na swojej drodze.

Jak jeździć poprawniePrzemieszczaj się po swemu! odpowiedni balans ciała umożliwi Ci poruszanie się w dowolnym kierunku. Skręt w prawo, lewo, a może dynamiczny obrót w miejscu? Nic prostszego! unikalna technologia automatycznego balansowania dual system widocznie poprawia jakość, wygodę i dynamikę poruszania się, a dzięki asystentowi startu Twoja deskorolka sama się wypozycjonuje, co ułatwi Ci start i rozpoczęcie przygody!...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.