Menu

Elektryczna deskorolka SKYMASTER Wheels 11 Evo Smart Orange soda

Cechy produktu

  • Producent SKYMASTER 

Opis

Deskorolka Elektryczna Skymaster Wheels 11 Evo Smart Orange Aplikacja eMotion zwiększ możliwości swojego WHEELS’a o funkcje multimedialne, lokalizacyjne i społecznościowe! Połącz urządzenie z aplikacją eMotion i zacznij zapisywać swoje trasy.

Śledź na bieżąco swoją prędkość i odległość jaką przejechałeś. To nie wszystko! Poznawaj nowych ludzi, twórz sieć znajomych, lokalizuj ich położenie, komunikuj się z nimi i umawiaj na wspólne, szalone wypady.

Stań się częścią społeczności Skymaster! Bezpieczna konstrukcja Deskorolka elektryczna Skymaster Wheels 11 Evo Smart jest nad wyraz bezpiecznym środkiem transportu. Jej konkretna budowa została tak zaprojektowana,skuteczność i komfort jazdy był na najwyższym poziomie, choćby przy obciążeniu 100 kg.

wykorzystanie pojedynczego odlewu pozwoliło pozbyć się śrub i nitów, poprzez co wzrosła odporność konstrukcji. Urządzenie na zewnątrz pokryte jest materiałem ABS o wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia. Zaimplementowano przeciwpoślizgowe, żłobione gumy o rewelacyjnej przyczepności, kryjące optyczne sensory naciskowe.

Nie tylko funkcjonalność, ale także design sprawia, że SKYMASTER WHEELS jest obiektem pożądania. Bateria 4000mAh W naszych deskorolkach zamontowane są wysokiej klasy baterie Samsunga jak i marki LG, zapewniające dużą wydajność jak i żywotność.

Inteligentny system zarządzania akumulatorami kontroluje stan pracy baterii przekładając się na długość jazdy choćby do 20 km. Baterie zawsze można doładować z domowego gniazdka, a pełne ładowanie trwa do 3 godzin.

Silniki o łącznej mocy 700W Wheels 11 Evo smart został zaopatrzony w dwa bezszczotkowe silniki o łącznej mocy 700W, co daje możliwość jazdy choćby do 15km/h. Ten cichy, energooszczędny i niezawodny silnik perfekcyjnie poradzi się na bardzo wymagających trasach.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.