Menu

Indywidualna lekcja Pole dance – Gdańsk

Opis

indywidualne zajęcia Pole dance w Gdańsku. Pole dance to rodzaj tańca sportowego, który stanowi połączenie akrobatyki, fitnessu i baletu.

Komu podarować indywidualną lekcję Pole dance?
  • Kobiecie kochającej taniec
  • Osobie, która pragnie zadbać o swoją sylwetkę
  • Kobiecie, która uwielbia spędzać wolny czas aktywnie
Pole dance

Zajęcia prowadzone są indywidualnie i trwają w zależności od wybranej opcji 1 lub 2 godziny. Pierwsza opcja to godzinna lekcja dla jednej osoby. Natomiast druga to lekcja dwugodzinna dla jednej osoby lub 1 godzina zajęć dla dwóch równocześnie.

Pole dance to rodzaj tańca sportowego, który stanowi połączenie akrobatyki, fitnessu i baletu, a w nowoczesnych choreografiach pojawia się także element aktorstwa. Nie jest więc to zwykły i prosty taniec, potocznie zwany „tańcem na rurze”. Nauka Pole dance wymaga dużego nakładu energii, zaangażowania i siły. Podczas treningów obciążone są niemal wszystkie partie ciała, dlatego jest to też forma treningu, który wpływa na modelowanie sylwetki. Nie należy mylić pole dance z erotycznym tańcem na rurze, czy striptizem bowiem jest on dyscypliną sportu i fitnessu uznawaną przez Polski Związek Tańca Sportowego.

Czy każdy może spróbować sił w Pole dance?

niemało pań zmaga się z obawami związanymi ze sporym wysiłkiem fizycznym, który trzeba włożyć w ten rodzaj tańca. Potrzeba silnych mięśni ramion i nóg, wytrwałości i zaangażowania. Jednak każde zajęcia mają na celu nie tylko naukę konkretnych figur,jeszcze przygotowanie ciała do ich wykonania. Ćwiczenia realizowane w czasie rozgrzewki są dobrane tak, by wzmacniać te partie mięśni, które są kluczowe w trakcie pole dance. Oczywiście, po pierwszych lekcjach można spodziewać się zakwasów i delikatnych otarć, ale każda osoba, która ma w sobie odrobinę wytrwałości, poradzi sobie bez pokaźniejszych problemów.

To prawidłowy pomysł na prezent, ponieważ
  • Osoba obdarowana weźmie udział w jednostkowych zajęciach
  • Każda kobieta może spróbować swoich sił w Pole dance
  • Pole dance to oryginalna forma aktywności fizycznej

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.