Menu

Dmuchawa do liści GRAPHITE 58G031

Cechy produktu
  • Producent GRAPHITE 
  • Rodzaj dmuchawa 
Opis

 DMUCHAWA DO LIŚCI AKUMULATOROWA ENERGY+ 18V, LI-ION produktywnOŚĆ 190 KM/H + ładowarka + akumulator 4Ah GRAPHITE 58G031+ 58G002 + 58G004 Dmuchawa do liści akumulatorowa Energy+ GRAPHITE 58G0301 dedykowana do prac w ogrodzie, garażu i domu.

Urządzenie zezwala na zdmuchiwanie liści, igieł, trawy ze ścieżek, tarasów i chodników i czyszczenie antystatyczne, odkurzanie i osuszanie sprzętów. Artykuł użyteczny włącznik umożliwiający pracę jedną ręką.

Dmuchawa jest nieskomplikowana w przechowywaniu i transporcie dzięki demontażu rury. Charakterystyka artykułu: Zasilanie akumulatorowe artykuł użyteczny włącznik umożliwiający pracę jedną ręką Łatwość w przechowywaniu i transporcie – prędki demontaż rury informacje techniczne: Napięcie 18V Obroty 12000min-1 prędkość przepływu powietrza 190 km/h Masa 1.2kg System Energy+ to linia produktów zasilanych akumulatorami tego samego rodzaju.

Wygoda, mobilność i uniwersalność - to najważniejsze parametry systemu akumulatorowego Energy+. Dzięki takiemu rozwiązaniu istnieje możliwość dowolnej konfiguracji zestawu produktów i doboru adekwatnej ilości koniecznych akumulatorów.

Akumulator Energy+ 18V, Li-Ion 4.0Ah 58G004 Akumulator GRAPHITE Energy+ 18V, Li-Ion o obszerności 4.0Ah. Z możliwością doładowywania bez ryzyka utraty pojemności. Wyposażony we wskaźnik naładowania i elektroniczny system kontroli temperatury i przepływu prądu w trakcie ładowania i rozładowywania.

Akumulator o powiększonej objętości dla najmocniej wymagających użytkowników, gwarantujący jeszcze dłuższy czas pracy z jednego naładowania. Czas ładowania akumulatora 2h Ładowarka do akumulatorów Energy+ 58G002 Ładowarka do akumulatorów GRAPHITE Energy+ 18V Li-Ion, maksymalny prąd ładowania 2.3A, czas ładowania akumulatora 58G001 wynosi 1h.

Czytelna dioda oznajmiająca o podłączonym napięciu, trwającym ładowaniu albo zakończeniu ładowania. Wyposażona w system kontroli napięcia i temperatury dla pełnej ochrony akumulatora i użytkownika. Urządzenie wyekwipowano w rozciągliwy i wytrzymały kabel zasilający w powłoce gumowej o długości 2m, przeznaczony także do zastosowań fachowych i przemysłowych jednocześnie we wnętrzu jak i na zewnątrz pomieszczeń.

informacje techniczne: Zakres pracy temperatur 4 - 40°c typ akumulatora Li-Ion Czas ładowania akumulatora 60-180 min Napięcie zasilania 230V~50Hz Napięcie ładowania 22 V liczba akumulatorów w pakiecie 0 Stopień ochrony II Moc maksymalna 65 W Maksymalny prąd ładowania 2300 mA...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.