Menu

Odkurzacz ogrodowy - Dmuchawa do liści BLV 36-240 Battery

Cechy produktu
  • Producent Kärcher 
  • Rodzaj dmuchawa 
Opis

Dzięki dużej mocy i przepływowi powietrza 770 m³/h mocna dmuchawa do liści likwiduje też mokre zielone odpady. Wymaganą energię można regulować w sposób ciągły przy pomocy prędkości, dzięki temu można wybrać maksymalną żywotność baterii lub produktywność.

Kolejna dźwignia zmiany biegów przełącza pomiędzy ustawieniami nadmuchu lub ssania, których można na dodatek używać łącznie. Obszerny worek na liście służy do odkurzania, w którym wszystkie zielone odpady są równo rozdrabniane.

Aby mieć pewność, iż noszenie w dłuższych odstępach czasu nie jest męczące, zwrócono uwagę na komfort dzięki poręcznemu dwuręcznemu uchwytowi dla adekwatnego rozkładu ciężaru i wyjmowanym rolkom prowadzącym.

dzięki temu praca jest nietrudna i efektywna. Bateria nie wchodzi w skład zestawu. Parametry I atuty Wyjmowana płaska dysza Do skrupulatnego i punktualnego czyszczenia. Zmienna regulacja prędkości umożliwia bezstopniową regulację prędkości w zależności od zadania.

pojemność worka 45 litrów Gwarancja długiej, nieustannej pracy Platforma bateryjna Kärcher Battery Power 36 V technologia przedstawiająca na bieżąco aktualny stan baterii: pozostały czas pracy, pozostały czas ładowania, pojemność baterii Wytrzymałe i solidne dzięki ogniwom litowo-jonowym Wymienna bateria może być wykorzystywana w innych urządzeniach Kärcher korzystających z platformy bateryjnej Battery Power 36 V Wyposażenie Wyjmowana płaska dysza Torba na trawę Zdejmowane rolki prowadzące Dla właściwej konfiguracji urządzenia, konieczne jest doposażenia go w akumulator, a także ładowarkę.

Dodaj do porównaniaDodaj do ulubionych Dodaj do porównaniaDodaj do ulubionych Dodaj do porównaniaDodaj do ulubionych

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.