Menu

Nalewak do wina Vino

Cechy produktu

  • Producent WMF 

Opis

Nalewak do dekantacji wina, Vino, niemieckiej producenta WMF. W życiu każdego z nas niejednokrotnie przychodzą takie momenty, kiedy mamy ochotę napić się wina – czy to podczas wesołego wieczoru spędzonego z przyjaciółmi albo w trakcie romantycznej kolacji z bliską osobą.

Niekiedy jednak nalewanie wina z butelki jest niepraktyczne i nieestetyczne, dlatego warto, żeby w każdym domu znajdował się trafny nalewak do wina. Dzięki nalewakowi z kolekcji Vino, pełniącemu równocześnie funkcję dekantera, wino w trakcie nalewania zostaje w odpowiednim stopniu napowietrzone, co wzbogaca jego smak i zezwala na ujawnienie głębokich aromatów.

Nalewak został produkowany z wysokiej jakości stali rdzoodpornej, dlatego nie musimy się martwić, że z czasem ulegnie uszkodzeniu poprzez kwasy obecne w winie. Mycie w zmywarce: tak, Kolor: czarny + metaliczny, rozmiary: 8 cm, Materiał: Cromargan® polerowana stal nierdzewna 18/10, tworzywo sztuczne, Gwarancja: 2 lata.

ODBIERZ RABAT 5% NA PIERWSZE ZAKUPY

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.