Menu

Croma 220 Hansgrohe komplet prysznicowy z termostatem 400 mm chrom - 27185000

Cechy produktu

  • Producent HANSGROHE 

Opis

zestaw Prysznicowy Unica Verso Variojet składa się z głowicy prysznicowej o średnicy 22 cm, baterii termostatycznej, węża prysznicowego i główki prysznicowej, o średnicy 10 cm i maksymalnym przepływie 18 l/min.

Główka posiada trzy strumienie, regulowane poprzez obrót. Odizolowany korpus uniemożliwia nagrzewaniu się uchwytu podczas korzystania z gorącej wody. Za sprawą funkcji QuickClean, osad kamienny z dysz likwiduje się pocierając je palcem.

Jej filtr jest prosty do utrzymania w czystości. Zawarta w komplecie bateria termostatyczna Versostat przeznaczona jest do konstrukcji natynkowego. Obsługuje głowicę prysznicową i słuchawkę, których dobór dostosowywany jest przez przekręcenie.

wyposażona jest w zawór zwrotny uniemożliwiający cofaniu się wody do instalacji, a także tłumiki szumów. Blokada maksymalnej temperatury zapobiega poparzeniom gorącą wodą. Ramie prysznicowe o długości 38 cm umożliwia regulację kąta głowicy prysznicowej.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.