Menu

Canon Pixma TR150

Cechy produktu

  • Producent Canon 

Opis

Pracuj w terenie. Lekkie i mobilne urządzenie z łącznością bezprzewodową i możliwością obsługi za pomocą smartfona pozwala wykonywać doskonałej jakości wydruki w dowolnym miejscu.

  • Bezpośrednie połączenie
  • ekran OLED o przekątnej 1,44 cala
  • 5 niestandardowych szablonó w
  • Łączność Wi-Fi

Drukowanie w dowolnym miejscu

Kompaktowe i wytrzymałe urządzenie do drukowania w podró ży. Korzystaj z drukarki za pomocą komputera, laptopa lub urządzenia inteligentnego i drukuj teksty albo fotografie bez ramki nawet w formacie A4. Aby przyspieszyć pracę, możesz zapisać choćby 5 niestandardowych szablonó w i drukować za dotknięciem jednego przycisku.

Podró żowanie bez obciążeń z mobilną drukarką

wysmakowana, lekka i wytrzymała – nadzwyczajna dla użytkownikó w biznesowych w podró ży. Ograniczona przestrzeń? Wszystkie kable i złącza znajdują się po jednej stronie, dzięki temu zaoszczędzisz miejsce.

Bezproblemowa łączność

Możesz drukować bezprzewodowo za pomocą aplikacji Canon PRINT, usług AirPrint (iOS) i Mopria (Android) albo systemu Windows 10 Mobile. Nie masz routera internetowego? Użyj funkcji bezpośredniego połączenia bezprzewodowego.

Ostre odbitki o wspaniałej jakości

Drukuj wyraźne odbitki o perfekcyjnej jakości w ciemniejszych partiach obrazu. Hybrydowy system tuszó w ze specjalnym czarnym atramentem pigmentowym pozwala uzyskać wyraźny tekst, a atramenty barwnikowe gwarantują trwałe wydruki, któ re przetrwają choćby 100 lat1.

Prostota to podstawa

Drukuj i sprawdzaj stan atramentu i połączeń za pomocą ekranu OLED o przekątnej 1,44 cala. Pracuj wydajnie i cicho dzięki prędkości drukowania 5,5 obr./min w trybie kolorowym i 9 obr./min w trybie monochromatycznym2.

przypasowana do Twoich potrzeb

Zyskaj na czasie dzięki bezzwłocznemu drukowaniu. Przystosuj i zapisz nawet 5 szablonó w3, aby drukować umowy i formularze bezpośrednio z poziomu drukarki, bez wykorzystania komputera, laptopa lub urządzenia inteligentnego.

1 Na podstawie przyspieszonych testó w przeprowadzonych poprzez firmę Canon w warunkach przechowywania w ciemnościach, kontrolowanej temperatury, wilgotności i warunkó w gazowych, symulacja przechowywania w albumie z plastikowymi kieszonkami. Marka Canon nie może zagwarantować trwałości wydrukó w. Wyniki mogą się ró żnić w zależności od drukowanego obrazu, czasu suszenia, warunkó w wyświetlania/przechowywania oraz czynnikó w środowiskowych.

2 prędkości drukowania dokumentó w są uśrednionymi wartościami ESAT (Word, Excel, PDF) testu kategorii biurowej w przypadku domyślnego trybu jednostronnego (ISO/IEC 24734). Prędkość drukowania zależy od konfiguracji systemu, interfejsu, oprogramowania, złożoności dokumentu, trybu drukowania, pokrycia strony, typu użytkowanego papieru itp.

3 by zainstalować szablony, drukarkę należy podłączyć do komputera stacjonarnego z systemem Windows i skorzystać ze sterownikó w drukarki opracowanych przez producenta Canon.

Specyfikacja:


Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.