Menu

Drukarka atramentowa Canon PIXMA TS305 Wi-Fi (2321C006AA)

Cechy produktu

  • Producent Canon 

Opis

Canon Pixma TS305 to niedroga, kompaktowa drukarka Wi-Fi, która przystępne, bezprzewodowe drukowanie dokumentów i zdjęć 10 x 15 cm bez obramowania z sprzętów inteligentnych i usług w chmurze.Korzyści: łatwo drukuj bezprzewodowo z urządzeń inteligentnych i chmury dzięki łączności Bluetooth, aplikacji Canon PRINT i obsłudze Apple AirPrint/Mopria.

Dzięki progresywnej górnej siatce drukarki, a także funkcji Smartphone Capture and Copy w aplikacji Canon PRINT możesz szybko i z łatwością wykonywać kopie przy pomocy aparatu w smartfonie. Drukuj wyraźne dokumenty i żywe fotografie 10 × 15 cm bez obramowania dzięki zastosowaniu opracowanej poprzez producenta Canon technice FINE i hybrydowych atramentów.

Drukuj dokumenty A4 z prędkością 7,7 obrazu/min (mono) i 4,0 obrazu/min (kolor). Łatwa obsługa i szybkie połączenia z urządzeniami inteligentnymi dzięki prostym przyciskom sterowania. Ta stylowa i ergonomiczna drukarka to kompaktowe i przystępne cenowo urządzenie, które rewelacyjnie spełni oczekiwania w warunkach domowych.

Aplikacja Message in Print firmy Canon na urządzenia z systemem iOS zezwala na tworzenie niebanalnych fotografii z ukrytymi wiadomościami. Tak przygotowane obrazy można wysłać znajomym, dodając kod QR do aplikacji, by pozwolić im na odkrycie przygotowanej nieoczekiwanki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.