Menu

Drukarka atramentowa Epson L1110 wraz z atramentami Grawerton INK

Cechy produktu

  • Producent Epson 
  • Szybkość druku kolor 15 str./min
  • Szybkość druku mono 33 str/min
  • Szerokość 37.5 cm
  • Wysokość 34.7 cm

Opis

Wyjątkowo niskie kosztyCałe trzy lata1 — tak długo możesz korzystać z drukarki L1110 bez konieczności kupowania nowego atramentu. Oznacza to, iż możesz zaoszczędzić nawet do 90% na kosztach atramentu2.

gwarantując wyjątkowo niski koszt wydruku jednej strony, drukarka pozwoli Ci wydrukować do 8100 stron czarno-białych i do 6500 stron kolorowych za pomocą załączonego do drukarki atramentu3.Drukowanie bez kartridży Do każdej drukarki EcoTank dodajemy równowartość nawet 82 wkładów atramentowych3, co umożliwia długie odstępy między uzupełnianiem atramentu.

Urządzenie wykorzystuje pojemnik na atrament o szerokiej pojemności, który usuwa konieczność korzystania z kartridży. Odkryj rozwiązania nowej generacji Dzięki umieszczeniu pojemnika na atrament z przodu drukarki ma ona minimalne rozmiary, prosty dostęp przy dobieraniu i prawidłową widoczność stopni atramentu.

gromadzi lepszy system napełniania, który zaprojektowano tak, żeby ograniczyć ryzyko rozlania atramentu i powstawania zanieczyszczeń. Świeże butelki mają specjalny mechanizm gwarantujący napełnienie tylko właściwego pojemnika odpowiednim kolorem.Wysoka jakośćDzięki głowicy drukującej Micro Piezo drukarki EcoTank są bezusterkowym rozwiązaniem w dziedzinie druku.

Drukarki objęte są typową roczną gwarancją, którą można promocyjnie wydłużyć. Przejrzyj informacje techniczne dla najnowszej oferty4.Kluczowe cechyAtrament choćby na trzy lata1Zawiera równowartość maks. 82 kartridży2Wyjątkowo niski koszt drukowaniaOszczędność nawet do 90% na kosztach atramentu2System nowej generacji do napełniania pojemników z atramentemŁatwe i wygodne napełnianie atramentem bez bałaganu dzięki lepszym butelkomNiezawodnośćTechnologia Micro Piezo i oryginalny atrament firmy EpsonBrak problemówObowiązuje gwarancja firmy Epson na 12 miesięcy albo do 30 000 stron1.

3-letni okres, na jaki wystarczy zapas atramentu, oszacowano na podstawie przeciętnej miesięcznej liczby drukowanych stron wynoszącej 225 wydrukowanych stron na domowych i biurowych drukarkach EcoTank oraz 40 fotografii dla drukarek fotograficznych EcoTank.

Obliczenia oparto na najniższej sprawności załączonej butelki z czarnym atramentem w sytuacji drukarek domowych i biurowych i najniższej efektywności dołączonego atramentu fotograficznego w przypadku drukarek fotograficznych.

2. Przeciętna ilość wymaganych wkładów/oszczędność podczas drukowania tej samej liczby stron przy użyciu dostarczonych w zestawie butelek z atramentem z linii EcoTank (z wyjątkiem L805, L810, L850, L7160, L7180), bez uwzględniania kosztów sprzętu.

Do porównania użyto modelu EcoTank A4 i przeciętnych kosztów eksploatacji 10 najlepiej sprzedających się modeli w Europie Środkowo-Wschodniej, na Bliskim Wschodzie i w Afryce w okresie od kwietnia 2017 r. Do marca 2018 r., na podstawie raportu IDC o liczbie wydruków w regionie EMEA (dane na I kwartał 2018 r.) i raportu IDC o zużyciu materiałów eksploatacyjnych w regionie EMEA (dane na 2 połowę 2017 r.).

Koszty wydruku obliczone dla wkładów typowych i XL przystępnych w Europie Środkowo-Wschodniej, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, zgodnie z danymi IDC dla tego samego okresu. W celu obliczenia średniej ceny sprzedaży podzielono przychody przez liczbę sztuk.

sprawność wkładów atramentowych przekazana na stronach internetowych producentów. 3. Przekazana efektywność została ustalona za pomocą oryginalnej metodologii producenta Epson na podstawie symulacji druku wzorców testowych zgodnie z normą ISO/IEC 24712.

przekazana sprawność NIE jest oparta na normie ISO/IEC 24711. Podana efektywność może różnić się w zależności od drukowanych obrazów, typu stosowanego papieru, częstotliwości drukowania oraz warunków pracy, np.

temperatury. Podczas wstępnej konfiguracji drukarki pewna liczba atramentu zostaje zużyta do zapełnienia dysz głowicy drukującej. Z tego powodu sprawność początkowego zestawu może być niższa. 4. Obowiązują określone warunki i postanowienia.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.epson.eu/extended-warranty....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.