Menu

Epson drukarka EcoTank L1210 (C11CJ70401)

Cechy produktu
  • Producent Epson 
Opis

Drukarka Epson L1210 Pożegnaj kartridżeCiesz się wyjątkowo niskim kosztem wydruku strony za sprawą drukarki EcoTank bez kartridży, która wyśmienicie sprawdza się we współczesnych, zalatanych domach. Oszczędzaj do 90% na kosztach druku dzięki drukarkom EcoTank bez kartridży marki Epson.

zastosowane pojemniki na atrament są nietrudne do napełniania dzięki specjalnie zaprojektowanym, wysoce skutecznym butelkom z atramentem. Ponieważ nie ma w niej kartridży do wymiany, jest to perfekcyjna drukarka dla wszelkich osób wymagających wysokiej jakości druku przy ponadprzeciętnie niskim koszcie wydruku strony.

Pożegnaj kartridżeDrukarki EcoTank gwarantują bezproblemowe drukowanie w domu. Pojemniki na atrament o szerokiej pojemności można uzupełniać bez bałaganu, a butelki z blokadą zaprojektowano tak, żeby dany kolor atramentu można było wlać tylko do odpowiadającego mu pojemnika.

bezustanne oszczędzanieTa ekonomiczna drukarka pozwala zaoszczędzić do 90% na kosztach druku i gromadzi w komplecie atrament wystarczający nawet na 3 lata. Załączony atrament pozwala wydrukować do 8100 stron w czerni i 6500 stron w kolorze.

Zamienne butelki z atramentem stanowią równowartość 66 kartridży. Dużo funkcjiTylny podajnik papieru na 100 arkuszy, drukowanie zdjęć bez obramowania (do formatu 10 x 15 cm) i szybkość drukowania do 10 stron na minutę ułatwiają wykonywanie najróżniejszych zadań.

technologia niewymagająca wykorzystania ciepłaTechnologia Micro Piezo niewymagająca zastosowania ciepła gwarantuje mniejsze zużycie energii. Głowica jest fabrycznie zainstalowana, więc konfiguracja drukarki jest bezproblemowa.

Kluczowe cechy: Wyjątkowo niski koszt drukowania: Oszczędź na kosztach druku do 90% W zestawie atrament choćby na trzy lata: Obejmuje 8100 stron w czerni, a także 6500 stron w odcieniu Zamienne butelki z atramentem o znacznej efektywności: Jeden komplet butelek z atramentem to równowartość 66 kartridży Bezproblemowy system stałego zasilania w atrament: uzupełnianie atramentu bez bałaganu dzięki butelkom z blokadą i umieszczonym z przodu zbiornikom bezawaryjność: technika Micro Piezo niewymagająca wykorzystania ciepła i oryginalny atrament producenta Epson

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.