Menu

Epson Drukarka EcoTank L3256 (C11CJ67407)

Cechy produktu

  • Producent Epson 

Opis

Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank L3256 Epson L3256 Oszczędzaj do 90% na kosztach druku dzięki drukarkom EcoTank bez kartridży firmy Epson. Zastosowane w urządzeniu wielofunkcyjnym Epson EcoTank L3256 pojemniki na atrament są proste do napełniania dzięki specjalnie zaprojektowanym, wysoce wydajnym butelkom z atramentem.

Ze względu na brak kartridży do zamiany i rozmaite opcje łączności jest to perfekcyjna drukarka dla wszystkich osób wymagających wysokiej jakości druku przy nieprawdopodobnie niskim koszcie wydruku strony.

Pożegnaj kartridże Bezproblemowe drukowanie w domu – pojemniki na atrament o sporej objętości można uzupełniać bez bałaganu, a butelki z blokadą zaprojektowano tak, żeby dany odcień atramentu można było wlać tylko do odpowiadającego mu pojemnika w urządzeniu wielofunkcyjnym Epson EcoTank L3256.

bezustanne oszczędzanie Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank L3256 pozwala zaoszczędzić do 90% na kosztach druku i gromadzi w komplecie atrament wystarczający nawet na 3 lata. Dołączony atrament pozwala wydrukować do 8100 stron w czerni i 6500 stron w kolorze.

Zamienne butelki z atramentem stanowią równowartość 66 kartridży. Postępowa i wszechstronna Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank L3256 można łatwo zespolić z istniejącą infrastrukturą domową i drukować z telefonów komórkowych, tabletów czy laptopów.

ponadto aplikacja Epson Smart panel pozwala sterować drukarką przy pomocy urządzenia inteligentnego. Drukuj dokumenty i zdjęcia, konfiguruj, pilnuj i rozwiązuj problemy z poziomu telefonu lub tabletu.

dużo funkcji Tylny podajnik papieru na 100 arkuszy, drukowanie fotografii bez obramowania (do formatu 10 x 15 cm) i prędkość drukowania do 10 stron na minutę upraszczają wykonywanie rozmaitych zadań. Z urządzeniem wielofunkcyjnym Epson EcoTank L3256 drukowanie stanie się pokaźnie prostsze!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.