Menu

Epson EcoTank L8160 (C11CJ20402)

Cechy produktu
  • Producent Epson 
Opis

Urządzenie wielofunkcyjneL8160 ITS PHOTO MFP Wysokiej jakości zdjęcia do formatu A4 przy pomocy tej bezprzewodowej, sześciokolorowej drukarki wielofunkcyjnej dla wszelkich fanów kreatywności. Niezwykle ekonomiczne drukowanie w formacie A4 Odkryj niespotykaną dotąd kreatywność dzięki zachwycającym zdjęciom i dokumentom w formacie A4 przy niewiarygodnie niskim koszcie w przeliczeniu na stronę.

prosto drukuj, kopiuj i skanuj dzięki imponującemu kolorowemu ekranowi dotykowemu o przekątnej 10,9 cm, 5 kanałom nośników i innowacyjnemu sześciokolorowemu systemowi atramentów. Nie ma potrzeby zamiany wkładów atramentowych, a drukarka ma sprężyste opcje połączeń.

Epson Claria ET Premium Sześciokolorowy druk atramentowy A4 bez obramowania, kolorowe obrazy i zniewalające czarno-białe fotografie Wyjątkowo ekonomiczne drukowanie Drukowanie do 2300 zdjęć wysokiej jakości za pomocą jednego zestawu butelek z atramentem1 Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet i Łączność Apple AirPrint Do pracy i zabawy Podajniki papieru A4 i fotograficznego i dwa tylne podajniki do grubszych nośników Druk dwustronny Drukuj ostry tekst na dokumentach A4 za pomocą czarnego atramentu pigmentowego postępowe, elastyczne rozwiązanie Dzięki pełnej łączności Wi-Fi, Wi-Fi Direct i Ethernet możeszzbratać tę drukarkę z istniejącymi urządzeniami w domu.

Dzięki kolorowemu ekranowi dotykowemu o przekątnej10,9 cm można drukować w dodatku z karty SD i pamięci USB. Zgodność z mediami artystycznymi Model L8160 jest zaopatrzony w przedni podajnik papieru fotograficznego i A4.

na dodatek może drukować bezpośrednio na adekwatnej płycie CD / DVD. Podajnik tylny może być używany do specjalnych nośników, takich jak papier artystyczny, natomiast prosty podajnik papieru A4 pozwala na drukowanie na nośnikach o grubości do 1,3 mm i długości 2 m.

Aplikacja Epson Smart Panel Ta przyjazna dla użytkownika aplikacja umożliwia pełne sterowanie drukarką przy pomocy urządzenia inteligentnego2. Dzięki niemu możesz drukować zdjęcia, kopiować dokumenty, konfigurować i rozwiązywać problemy z drukarką, a także odkrywać nieznaną dotąd kreatywność dzięki szerokiej gamie szablonów graficznych.

technika Heat-Free Dzięki technologii Micro Piezo Heat-Free możesz cieszyć się stałym i prędkim drukowaniem przy widocznie niższym zużyciu energii. Oszczędza to czas i pieniądze.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.