Menu

Epson L1300

Cechy produktu

  • Producent Epson 
  • Maksymalny format nośnika A3 
  • Rozdzielczość druku mono 5760 x 1440 str./min
  • Szybkość druku kolor 17 str./min
  • Szybkość druku mono 30 str/min
  • Szerokość 70.5 cm
  • Wysokość 21 cm

Opis

Drukarka L1300 z systemem stałego zasilania w atrament (ITS) L1300 to niedroga w eksploatacji, kompaktowa, 4-kolorowa drukarka A3+ z pojemnym systemem zasilania w atrament, dzięki której można wydrukować do 7100 stron bez uzupełniania atramentu1. Przy niepokaźnym nakładzie pracy i kosztów model L1300 nietrudne drukowanie materiałów reklamowych, rysunków CAD, grafik i raportów, co jest znakomitym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, sklepów i instytucji edukacyjnych. Istotnie niski koszt drukowania zastosowany, nad wyraz pojemny system zasilania w atrament sprawia, że L1300 znakomicie pasuje do intensywnego wykorzystywania, gdy najważniejszy jest niski koszt wydruku jednej strony. Drukarka ta pozostała wyekwipowana w pięć butelek z atramentem o pojemności 70 ml, dzięki temu idealnie sprawdza się w niepokaźnych biurach drukujących długie raporty, materiały reklamowe czy rysunki CAD. Większa efektywność Zintegrowany w drukarce L1300 system zasilania w atrament zezwala na wydrukowanie 7100 czarno-białych i 5700 barwnych1 stron bez konieczności uzupełniania atramentu. Sam cykl kompletowania jest nad wyraz prosty i szybki dzięki technice szybkiego uzupełniania atramentu, wyraźnemu oznakowaniu i zabezpieczeniu przed kapaniem. Bezawaryjność Specjalnie skonstruowany pojemnik na atrament oznacza mniej kosztownych przestojów i prawidłową jakość choćby w sytuacji użytkowania pojemników z atramentem innych firm. W pełni zintegrowany z drukarką L1300 system stałego zasilania w atrament ułatwia drukowanie dokumentów czarno-białych i kolorowych o maksymalnym wymiarze A3+. W razie potrzeby można liczyć na gwarancję na 12 miesięcy (lub 30 000 stron). Szybkie wydruki biznesowe Dzięki technice Micro Piezo i oryginalnym atramentom producenta Epson model L1300 wykonuje za każdym razem wydruki prawidłowej jakości. Prędkość drukowania wynosi do 17 stron na minutę w trybie kolorowym i 30 stron na minutę w trybie monochromatycznym2, a zgodnie z normami ISO - 5,5 strony na minutę w trybie barwnym, a także 15 stron na minutę w trybie monochromatycznym3.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.