Menu

Epson M1100

Cechy produktu

  • Producent Epson 

Opis

Drukarka Epson EcoTank M1100 Kompaktowość Ta stylowa, kompaktowa drukarka Epson EcoTank M1100 monochromatyczna EcoTank zagwarantuje nad wyraz niski całkowity koszt eksploatacji i posiada trzyletnią gwarancję.

Zapas atramentu w komplecie starczy na wydrukowanie 5000 stron, a dzięki komfortowej butelce jego wymiana jest prosta i nie sprawia bałaganu. Łącze USB i krótki czas drukowania pierwszej strony wpływają na wysoki poziom wydajności drukarki.

Oszczędność pieniędzy Wysoka skuteczność atramentu i znikomy zużycie mocy poprzez drukarkę przekładają się na niski całkowity koszt eksploatacji i konkurencyjny koszt wydruku w przeliczeniu na stronę.. Oszczędność czasu Wysoka skuteczność atramentu powiększa efektywność pracy.

To bezusterkowe urządzenie zamiast wkładów atramentowych wykorzystuje ulepszony system napełniania pojemników przy użyciu prostych w obsłudze butelek z atramentem, co ogranicza interwencję użytkownika do minimum.

Dzięki umieszczeniu pojemnika na atrament z przodu drukarki ma ona niewielkie rozmiary, łatwy dostęp przy uzupełnianiu i prawidłową widoczność poziomów atramentu. Krótki czas drukowania pierwszej strony z trybu uśpienia i prędkość drukowania 15 str./min sprawiają, że nie musisz tracić czasu, oczekując na wydruki.

zwiększona gwarancja na wybrane produkty firmy Epson Skorzystaj z powiększonej gwarancji producenta Epson. Oferta jest przeznaczona tylko dla klientów końcowych i dotyczy produktów zakupionych w ciągu ostatnich 30 dni.

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegóły promocji wyszukasz na https:www.epson.pl/promotions/extended-warranty.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.