Menu

Epson M1120

Cechy produktu

  • Producent Epson 

Opis

Drukarka o niskim całkowitym koszcie eksploatacji

Poznaj atuty drukarki z systemem stałego zasilania w atrament: niski koszt drukowania, wysoka bezawaryjność, łączność Wi-Fi i niepokaźna interwencja użytkownika.

  • Niski całkowity koszt eksploatacji: Wyjątkowo niskie koszty drukowania
  • Wysoka sprawność atramentu: Zapas atramentu w komplecie wystarcza na wydrukowanie 5000 stron.
  • Oszczędność czasu: Kró tki czas drukowania pierwszej strony
  • Niskie zużycie energii: Drukarki atramentowe nie muszą się nagrzewać.
  • Proste przyłączanie: Wi-Fi i USB

Ta stylowa, kompaktowa drukarka monochromatyczna EcoTank z funkcją Wi-Fi jest prosta w obsłudze i zagwarantuje bardzo niski całkowity koszt eksploatacji. Zapas atramentu w zestawie starczy na wydrukowanie 5000 stron, a dzięki komfortowej butelce jego dobieranie jest nietrudne i nie powoduje bałaganu. Funkcja Wi-Fi, łącze USB i kró tki czas drukowania pierwszej strony wpływają na wysoki poziom produktywności drukarki.

Oszczędność pieniędzy

Wysoka produktywność atramentu i niewielki pobó r mocy przez drukarkę przekładają się na niski całkowity koszt eksploatacji i konkurencyjny koszt wydruku w przeliczeniu na stronę.

Oszczędność energii

technologia druku atramentowego zmniejsza zużycie energii – w odró żnieniu od druku laserowego nie wymaga nagrzewania, co pomaga zniżyć rachunki za prąd.

Oszczędność czasu

Wysoka sprawność atramentu zwiększa wydajność pracy. To bezusterkowe urządzenie zamiast wkładó w atramentowych wykorzystuje ulepszony system napełniania pojemnikó w przy użyciu prostych w obsłudze butelek z atramentem, co ogranicza interwencję użytkownika do minimum. Dzięki umieszczeniu pojemnika na atrament z przodu drukarki ma ona minimalne wymiary, nietrudny dostęp przy dopełnianiu i dobrą widoczność poziomó w atramentu. Kró tki czas drukowania pierwszej strony z trybu uśpienia i prędkość drukowania 15 str./min powodują, iż nie musisz tracić czasu, oczekując na wydruki.

Funkcje biznesowe

Dzięki funkcji Wi-Fi, łączu USB i niewielkim wymiarom drukarki prosto jest ustawić ją na biurku i podłączyć do komputera albo laptopa.

Specyfikacja:


Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.