Menu

Epson M1170

Cechy produktu

  • Producent Epson 

Opis

Drukarka EcoTank z Wi-Fi pozwala ograniczyć koszty druku. Jest szybka, ma pojemny zbiornik na atrament i umożliwia drukowanie dwustronne.

  • Niższe koszty druku. Ekonomiczna drukarka z systemem stałego zasilania w atrament i dużą ilością tuszu w pakiecie
  • bezusterkowość i odporność. Gwarancja na 1 rok lub 100 000 stron
  • Oszczędność energii. Zmniejszenie zużycia energii choćby o 95%5
  • Oszczędność czasu. Wi-Fi, druk dwustronny, podajnik na 250 arkuszy, druk przenośny
  • szybkie drukowanie w jakości biznesowej. Prędkość druku 20 str./min4, brak konieczności rozgrzewania, głowica PrecisionCore

Trwała drukarka EcoTank z systemem stałego zasilania w atrament pozwala ograniczyć koszty i korzystać z funkcji druku mobilnego. To ekonomiczne urządzenie może przy użyciu dostarczanego w pakiecie czarnego atramentu wydrukować choćby 11 000 stron 1. Dzięki brakowi konieczności rozgrzewania jest ono szybkie i energooszczędne. Łączność Wi-Fi, drukowanie dwustronne, podajnik na 250 arkuszy i głowica PrecisionCore produktywniejsze wykorzystywanie czasu i zasobó w.

Niższe koszty druku

Rozwiązanie EcoTank pozwala zaoszczędzić w ciągu 3 lat choćby 50% w poró wnaniu z monochromatycznymi drukarkami laserowymi2. Zamiast tonera drukarka ma system stałego zasilania w atrament, któ ry uzupełniany jest z załączonych butelek. Już od początku zapewniamy wystarczająco dużo atramentu, aby wydrukować tysiące stron, co redukuje koszty i oszczędza czas.

Niedrogi atrament

Brak konieczności częstego zakupu nowych butelek z atramentem pozwala zaoszczędzić choćby 90% kosztu wydrukowania jednej strony3.

bezusterkowość

Każda drukarka monochromatyczna EcoTank objęta jest gwarancją na 1 rok albo 100 000 stron, co zagwarantuje spokojne wykorzystywanie.

Oszczędność czasu

Nie marnuj czasu na zamianę materiałó w eksploatacyjnych – system stałego zasilania w atrament ogranicza konieczność konserwacji do minimum. Pracę przyspieszają ró wnież brak konieczności rozgrzewania i szybkość drukowania na poziomie 20 str./min4.

Oszczędność energii

Drukarka monochromatyczna EcoTank pozwala ograniczyć zużycie energii i koszty ogó lne. Pozwala na zmniejszenie zużycia energii nawet o 95%5 w poró wnaniu z monochromatycznymi drukarkami laserowymi.

efektywne funkcje biznesowe

Korzystaj z zalet głowicy PrecisionCore, znanej z szybkości, jakości, bezusterkowości i skuteczności. Zmniejsz częstotliwość wymiany papieru dzięki podajnikowi na 250 arkuszy i oszczędzaj dzięki funkcji samoczynnego drukowania dwustronnego.

Rozwiązania łączności

Korzystaj z funkcji Scan-to-Cloud i drukuj z dowolnego miejsca w biurze dzięki łączności Wi-Fi, a także bezpłatnym aplikacjom do druku mobilnego firmy Epson6. Ten model posiada złącze Ethernet, gwarantujące szybkie i pewne połączenie.

1. Podana sprawność została ustalona za pomocą oryginalnej metodologii producenta Epson na podstawie symulacji druku wzorcó w testowych zgodnie z normą ISO/IEC 24712. Podana efektywność NIE jest oparta na normie ISO/IEC 24711. Przekazana wydajność może ró żnić się w zależności od drukowanych zdjęć, typu wykorzystywanego papieru, częstotliwości drukowania, a także warunkó w pracy, np. Temperatury. W trakcie wstępnej konfiguracji drukarki pewna liczba atramentu zostaje zużyta do zapełnienia dysz głowicy drukującej. Z tego powodu sprawność początkowego zestawu może być niższa.

2. Oszczędności osiągnięte w ciągu 3 lat przy wydruku 406 stron miesięcznie. Poró wnanie cen uwzględnia koszty sprzętu, dołączone w komplecie butelki z tuszem lub tonery oraz koszty zamiennych butelek i toneró w. Przy poró wnaniu cen sprzętu uwzględniono ceny drukarek Epson M1100 w momencie wprowadzenia na rynek oraz średnią cenę 77% najlepiej sprzedających się monochromatycznych jednofunkcyjnych drukarek laserowych A4 (szybkość drukowania poniżej 20 str./min) w Grecji, Polsce, Republice Czeskiej, Rumunii, na Słowacji, w Słowenii, Turcji, na Węgrzech oraz w pozostałych krajach Europy Południowo Wschodniej w okresie od stycznia do grudnia 2018 r., zgodnie z raportem Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker na IV kwartał 2018 r., przygotowanym poprzez IDC. Poró wnanie kosztó w druku jest oparte na cenach butelek z czarnym atramentem firmy Epson (seria 110) w momencie wprowadzenia na rynek i średnich cenach najpojemniejszych przystępnych wersji oryginalnych kaset z czarnym tonerem do 77% najlepiej sprzedających się monochromatycznych jednofunkcyjnych drukarek laserowych A4 (prędkość drukowania poniżej 20 str./min) w Polsce, Republice Czeskiej, Turcji i na Węgrzech w okresie od stycznia do grudnia 2018 r. Zgodnie z raportem IDC o sprzedaży materiałó w eksploatacyjnych w regionie EMEA (informacje na II połowę 2018 r.). Skuteczność konkurencyjnych kaset z tonerem do drukarek laserowych podana została na stronach internetowych ich producentó w

3. Koszt wydruku jednej strony jest obliczany poprzez podzielenie ceny wymiennej butelki z atramentem/kasety z tonerem przez produktywność. W poró wnaniu kosztó w na stronę wykorzystano ceny butelek z czarnym atramentem firmy Epson (kolekcja 110) w chwili wprowadzenia na rynek przeciętne ceny najpojemniejszych wersji oryginalnych wkładó w OEM z czarnym tonerem przystępnych dla 77% najlepiej sprzedających się jednofunkcyjnych monochromatycznych drukarek laserowych A4 (prędkość drukowania na poziomie poniżej 20 str./min) w Polsce, Republice Czeskiej, Turcji i na Węgrzech w okresie od stycznia do grudnia 2018 r., zgodnie z przygotowanymi poprzez IDC raportami Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker na IV kwartał 2018 r., a także o sprzedaży materiałó w eksploatacyjnych w regionie EMEA (informacje na II połowę 2018 r.). Produktywność konkurencyjnych kaset z tonerem do drukarek laserowych przekazana została na stronach internetowych ich producentó w.

4. Ustalono zgodnie z normą ISO/IEC 24734 na podstawie przeciętnej ESAT uzyskanej w testach kategorii biznesowej przy domyślnych ustawieniach druku jednostronnego. Więcej informacji znajduje się na stronie www.epson.eu/testing

5. W poró wnaniu poboru mocy uwzględniono druk na drukarkach M1120, M2170 oraz M3170 firmy Epson, a także średnią z 75% najlepiej sprzedających się monochromatycznych jednofunkcyjnych drukarek laserowych A4 (szybkość drukowania poniżej 20 str./min) w Grecji, Polsce, Republice Czeskiej, Rumunii, na Słowacji, w Słowenii, Turcji, na Węgrzech i w pozostałych krajach Europy Południowo Wschodniej w okresie od stycznia do grudnia 2018 r., zgodnie z raportem Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker na IV kwartał 2018 r. Przygotowanym poprzez IDC. Wartości poboru mocy są zgodne z informacjami przekazanymi na stronach internetowych ich producentó w.

6. Wymaga bezprzewodowego połączenia z Internetem. Więcej informacji o produkcie, obsługiwanych językach i urządzeniach można znaleźć na stronie www.epson.pl/connect

Specyfikacja:


Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.