Menu

WorkForce WF-7110DTW

Cechy produktu

 • Producent Epson 
 • Maksymalny format nośnika A3 
 • Rozdzielczość druku mono 4800 x 2400 str./min
 • Szybkość druku mono 18 str/min
 • Szerokość 56 cm
 • Wysokość 30 cm

Opis

Kluczowe atrybuty
 • Drukarka A3 z duplexem: Drukowanie dokumentów biznesowych w formacie A3
 • szeroka szybkość drukowania: Profesjonalna jakość w tempie 18 str./min1
 • Złącza: Wi-Fi, Wi-Fi Direct i Ethernet
 • Dwa podajniki papieru: Dwa podajniki papieru A3 o obszerności 250 arkuszy każdy
 • Epson Connect: Swoboda drukowania z dowolnego miejsca

Drukarka biznesowa A3+ ze złączami Wi-Fi i Ethernet nieprzeciętnie pasuje do regularnego drukowania dokumentów w formacie A3. Pomaga rozszerzyć skuteczność pracy biura dzięki drukowaniu w jakości biznesowej z szybkością 18 str./min1, wyświetlaczowi LCD o przekątnej 5,6 cm i dwóm napełnianym od przodu podajnikom papieru o pojemności 250 arkuszy. Urządzenie pozwala także obniżyć koszty drukowania dzięki wkładowi XXL z czarnym atramentem o produktywności do 2200 stron2.

Drukowanie dwustronne w formacie A3

Drukarka biznesowa A3 z funkcją druku dwustronnego w formacie A3 powiększa wygodę drukowania w biurze. Obok napełnianych od przodu podajników papieru urządzenie jest zaopatrzone w tylną ścieżkę na papiery specjalne, która umożliwia drukowanie na rozmaitego rodzaju grubszych papierach, kopertach i etykietach.

Drukowanie z urządzeń mobilnych

Aplikacja Epson Connect3 pozwala drukować ważne dokumenty biurowe ze smartfonów i tabletów. Istnieje ponadto możliwość drukowania z dowolnego miejsca na świecie przez wysyłanie dokumentów pocztą elektroniczną bezpośrednio do urządzenia. Drukarka obsługuje także funkcje Google Cloud Print i Apple AirPrint. Interfejs Wi-Fi Direct™ łatwe drukowanie z sprzętów bezprzewodowych bez konieczności przyłączania ich do routera bezprzewodowego.

Nowa głowica drukująca

PrecisionCore — najbardziej zaawansowana technologia głowic drukujących marki Epson — stoi za najkorzystniejszymi w klasie jakością i trwałością wydruków, z których słynie firma. Gwarantuje także idealną szybkość drukowania tak oczekiwaną w zastosowaniach biurowych, komercyjnych i przemysłowych.

Trwały atrament

Atrament Epson DURABrite Ultra zagwarantuje porównywalną z wydrukami laserowymi jakość druku dokumentów służbowych. Jest odporny na działanie wody, rozmazywanie i działanie zakreślaczy. Ekspresowo wysycha, dzięki czemu znakomicie nadaje się do druku dwustronnego. Atrament można nabyć we wkładach o rozmiarze 27XXL, 27XL i standardowym. Pojedyncze wkłady atramentowe wyraźnie ograniczają koszty druku jednej strony — choćby o 50% w porównaniu z drukarkami laserowymi4.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.