Menu

Epson WF-M5298DW

Cechy produktu

  • Producent Epson 

Opis

szybkie i energooszczędne drukowanie monochromatyczne

Ta drukarka monochromatyczna powiększa sprawność, równocześnie ograniczając konserwację, ograniczając koszty drukowania w firmie i negatywny wpływ na środowisko naturalne.

  • Oszczędność czasu: Kró tki czas FPOT
  • Ograniczona konserwacja: Drukowanie przy niepokaźnych przestojach
  • Oszczędność czasu: Wysoka skuteczność i obszerna objętość tac na papier oznacza mniej czasu spędzonego na dopełnianiu papieru
  • Do zastosowań biznesowych: Zgodność z PDL (PCL i PostScript 3)
  • technologia PrecisionCore: najbardziej nowoczesna technologia głowicy drukującej marki Epson

Korzystaj z niskiego poboru mocy, niskiego całkowitego kosztu posiadania (TCO), kró tkiego czasu drukowania pierwszej strony (FPOT) i funkcji ułatwiających integrację ze środowiskiem producenta, któ re zagwarantuje nowa drukarka WorkForce Pro WF-M5298DW. Jej zaletą jest funkcja automatycznego drukowania dwustronnego, któ ra powoduje, że każde zadanie realizowane jest prędko i wydajnie, oraz zgodność z PDL, w tym PCL i PostScript 3.

Wysoka skuteczność i ograniczona konserwacja

Najkró tszy w poró wnaniu z innymi drukarkami laserowymi czas wydruku pierwszej strony (FPOT) wynoszący 4,8 s1. Drukuj do 40 000 stron bez podmiany materiałó w eksploatacyjnych, korzystając z największej skuteczności atramentu w tym segmencie2. Proste prowadzenie papieru i bezkontaktowe drukowanie pozwalają na drukowanie na ró żnorodnych nośnikach, takich jak papier makulaturowy, nośniki połyskujące, koperty czy etykiety. Maksymalna ilość podawanego papieru wynosząca 251 arkuszy.

Oszczędność energii i odpowiedzialność społeczna

Skorzystaj ze widocznie mniejszej wymaganej ilości materiałó w eksploatacyjnych dzięki wysokiej efektywności i technice atramentowej. Zużycie energii podczas drukowania jest niższe o co najmniej 90% w poró wnaniu z poró wnywalnymi modelami drukarek laserowych1, co pomaga zmniejszyć rachunki za prąd i wzmocnić odpowiedzialność społeczną.

Do zastosowań biznesowych

genialna dla znikomych grup roboczych z dużą ilością wydrukó w, na ogół w pokaźniejszych organizacjach, gdzie wymagane jest bezusterkowe rozwiązanie do druku monochromatycznego. Obszerny wachlarz programó w i narzędzi proponuje opcje bezpiecznego druku i pomaga zdalnie zarządzać urządzeniami. Dzięki NFC i łączności bezprzewodowej można drukować z sprzętów mobilnych. Interfejs użytkownika jest instynktowny i nieskomplikowany w obsłudze.

1 Poró wnanie z 10 najlepiej sprzedającymi się monochromatycznymi drukarkami laserowymi w Europie Zachodniej i Środkowo-Wschodniej gwarantującymi szybkość druku 21– 45 str./min, zgodnie z wynikami badań IDC prowadzonych poprzez 12 miesięcy do grudnia 2017 r. Informacje pochodzą od BLI lub z oficjalnych stron internetowych producentó w.

2. Przybliżona skuteczność. Faktyczna produktywność zależy od drukowanych obrazó w i warunkó w stosowania. Więcej informacji na stronie www.epson.eu/pageyield. Poró wnanie z 20 najlepiej sprzedającymi się monochromatycznymi drukarkami laserowymi w Europie Zachodniej i Środkowo-Wschodniej zapewniającymi szybkość druku 21– 45 str./min, zgodnie z wynikami badań IDC prowadzonych poprzez 12 miesięcy do grudnia 2017 r. Dane pochodzą od BLI albo z oficjalnych stron internetowych producentó w.

Specyfikacja:


Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.