Menu

DSC SELPHY CP1000 WHT 0011C002AA

Cechy produktu

  • Producent Canon 
  • Obsługiwane formaty nośników 100 x 148 
  • Szerokość 17.8 cm
  • Wysokość 13.5 cm

Opis

Canon SELPHY CP1000
prędkie, proste drukowanie fotografii o wysokiej jakości – przystępne zawsze, wszędzie i dla każdego
Natychmiastowe odbitki o wysokiej jakości w dowolnym miejscu i czasie. Drobna, wyszukana i przenośna drukarka fotograficzna z opcją wyboru jednego z czterech wykończeń i funkcją druku fotografii do dokumentów tożsamości w dwóch formatach – prosta w obsłudze.

istotnie mała, przenośna drukarka fotograficzna

nad wyraz niewielka i przystępna do przenoszenia drukarka fotograficzna SELPHY CP1000 pozwala na prędkie, bezusterkowe i profesjonalne drukowanie zdjęć o wysokiej jakości w dowolnym miejscu.

Łatwa obsługa
Każdy może drukować bezproblemowo dzięki przyjaznej konstrukcji z odchylanym ekranem LCD o przekątnej 6,8 cm (2,7 cala) i instynktownym pozycjom menu z wyświetlanymi instrukcjami, które ułatwiają oglądanie i obsługę. Nieskomplikowane zapisywanie ulubionych ustawień drukowania w celu uzyskiwania spójnych rezultatów.

Drukowanie w wysokiej jakości
Drukowanie trwałych fotografii o profesjonalnej jakości w czasie krótszym niż 1 minuta. Technika termosublimacyjna zagwarantuje rewelacyjną głębię i gradację kolorów bez czekania.

Trwałe wspomnienia
Specjalna powłoka ochronna chroni odbitkę przed cieczami i płowieniem barw. Gwarantuje ona solidność nawet przez 100 lat, jeśli odbitka będzie przechowywana w albumie. Można nawet zastosować 3 półbłyszczące wykończenia, które jeszcze skuteczniej zapobiegają pozostawianiu odcisków palców i przypominają klasyczne odbitki z punktu usług fotograficznych, bez konieczności podmiany jakichkolwiek materiałów eksploatacyjnych.

Żadnych nieoczekiwanek
Drukarka SELPHY CP1000 gwarantuje niskie koszty drukowania, a do tego wysoką jakość i wygodę pracy. W dodatku użytkownik ma pełną kontrolę dzięki ustalonej liczbie odbitek uzyskiwanych z każdego zestawu tworzyw eksploatacyjnych. Dzięki powiększonym zestawom tworzyw eksploatacyjnych koszty drukowania mogą być jeszcze niższe.

Własny sposób drukowania
Aby momentalnie wydrukować zdjęcia, wystarczy podłączyć aparat zgodny ze standardem PictBridge bezpośrednio do drukarki. Możliwość drukowania z kart pamięci i nośników USB dodatkowo rozszerza wygodę pracy.

Drukowanie fotografii do dokumentów tożsamości
Opcja drukowania fotografii do dokumentów tożsamości z ramką kadrowania twarzy pozwala ekspresowo iwytwarzać i drukować fotografie do dokumentów tożsamości — asygnowane do zastosowań mistrzowskich lub korzystania domowego — w całej gamie akceptowanych formatów. Funkcja drukowania fotografii do dokumentów tożsamości w dwóch formatach umożliwia drukowanie 2 różnych formatów zdjęć na jednym arkuszu papieru, a nadrukowane prowadnice cięcia skrupulatne przycinanie.

różnorodne formaty odbitek

Drukarka zapewnia mnóstwo nad wyraz szybkich sposobów dzielenia się wspomnieniami: w formacie pocztówkowym, kwadratowym i karty kredytowej.

Korygowanie zdjęć
automatyczna optymalizacja obrazu z wykrywaniem ujęcia i twarzy zagwarantuje nadzwyczajne rezultaty. Inteligentnie koryguje niedoskonałości obrazu, równocześnie redukuje niepożądane szumy, dzięki czemu odbitki nabierają dopełniającej wyrazistości i efektowności.

Drukowanie w podróży

Opcjonalny akumulator NB-CP2L, który można łatwo zamontować na tylnej ściance drukarki, pozwala na drukowanie poza domem – jednocześnie w pomieszczeniach, jak i w plenerze. Jedno ładowanie pozwala wydrukować ponad 36 odbitek formatu karty pocztowej.EAN: 4549292023015
Gwarancja: 12 miesięcy
Kod dostawcy: 0011C002AA
Model: DSC SELPHY CP1000
Obszar zastosowań: Dom
Funkcje urządzenia: Drukarka
Format druku: 100 x 150 mm
Rozdzielczość druku: 300 x 300 dpi
Druk Photo: Tak
Druk dwustronny: Brak
Podajnik papieru: automatyczne podawanie z kasety na papier
typ nośnika: Papier fotograficzny
Materiały eksploatacyjne oryginalne: - KP-36IP - KP-108IN- RP-108- RP-1080V- KC-18IF- KC-18IS- KC-18IL
sprawność mat. Eksploatacyjnych: Odbitki o trwałości 100 lat
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 8.1
wymogi sprzętowe: Drukowanie z komputera: Tak, wymagany charakterystyczny przewód USB
Pictbridge: Tak
Ethernet: Nie
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 1 x USB 2.0
Akcesoria w zestawie: - Kompaktowa drukarka fotograficzna SELPHY CP1000- Kaseta na papier (format karty pocztowej)- Zasilacz kompaktowy CA-CP200 B- przewód zasilający- pakiet podręczników użytkownika
Opcje rozbudowy: - Futerał: Torba do drukowania w podróży DCC-CP3, Torba do przenoszenia drukarki CP DCC-CP2 - Kaseta na papier: Kaseta na papier w formacie karty kredytowej PCC-CP400 - Zasilanie i ładowarki: Zasilacz sieciowy CA-CP200B
Wysokość: 135 mm
Szerokość: 178 mm
Głębokość: 60.5 mm
Waga: 840 g
Pozostałe cechy: - ekran LCD: kolorowy ekran TFT o przekątnej 6,8 cm (2,7 cala) z interfejsem użytkownika w wielu językach mechanizmem obrotuUstawienia drukowania:- Wykończenie wydruku (błyszczące, półpołyskujące (wzór 1 / wzór 2 / wzór 3))- Obramowanie (z obramowaniem, bez obramowania) - Układ (1 na stronę, 2 na stronę, 4 na stronę, 8 na stronę, indeks, losowo (8 na stronę, 20 na stronę))- Optymalizacja obrazu (wykrywanie scenerii (niebieskie niebo / zachód słońca), wykrywanie twarzy, korekcja przebarwienia na twarzach, funkcja iContrast, korekcja kontrastu, redukcja zakłóceń)- Jasność (7 stopni, od -3 do +3)- Gładka skóra- Moje kolory (żywe, neutralne, film pozytywowe, sepia, czarno-białe, wyłączone)- Korekcja efektu czerwonych oczu- Data- Priorytet zdjęć do dokumentów tożsamości, zachowanie ustawień drukowania, oszczędzanie energii, Exif PrintTryby drukowania: - wybór i drukowanie (dobór pojedynczych fotografii i ilość kopii drukowania kompletowego)- Drukowanie wszelkich zdjęć (wybór wszystkich zdjęć i liczby kopii drukowania zestawowego)- DPOF Image Print- Druk fotografii do dokumentów tożsamości (typowy, niestandardowy, dwa formaty)- KadrowanieSzybkość drukowania:- Format kartki pocztowej: około 47 s - Format karty kredytowej: około 27 s - Naklejki w formacie karty kredytowej: około 27 s - Miniaturowe naklejki: około 27 s

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.