Menu

Canon CP1300

Cechy produktu

 • Producent Canon 

Opis

Canon SELPHY CP1300

Stylowa, kompaktowa i szybka. Ta bezprzewodowa drukarka do fotografii świetnie nadaje się do tworzenia wyjątkowych odbitek ze fotografii w zgodnych urządzeniach inteligentnych, aparatach fotograficznych i nie tylko.

nad wyraz prędkie drukowanie profesjonalnej jakości odbitek z urządzeń inteligentnych i nie tylko

Ta mobilna drukarka fotograficzna z łącznością Wi-Fi pozwala momentalnie i w doskonałej jakości wydrukować fotografie przesłane ze zgodnych maszyn inteligentnych, aparatów fotograficznych i nie tylko – w każdym miejscu i czasie. Liczne układy i opcje losowego rozmieszczania zezwalają na udostępnianie cennych wspomnień w niezwykły sposób.

Szczegółowe informacje techniczne
System Drukowania
Sposób

System druku termosublimacyjnego

Rozdzielczość maksymalna

300 x 300 dpi

barwy

Atrament w 3 kolorach (żółty, błękitny, amarantowy) z powłoką ochronną
256 poziomów na odcień (24­bitowa głębia koloru)


Nośniki i kasety
Format pocztówki

148 × 100 mm – KP-36IP, RP-108, RP-1080V

Format karty kredytowej

86 × 54 mm – [KC-36IP]1

Naklejki w formacie karty kredytowej

86 × 54 mm – [KC-18IF]2

Naklejki kwadratowe

50 × 50 mm – [KC-18IS]3

Miniaturowe naklejki

22,0 × 17,3 mm (8 naklejek na arkuszu) – [KC-18IL]4

Kaseta z atramentem

załączone do nośników

solidność odbitki

Odbitki trwałe przez 100 lat5


Podawanie nośnika
Podajnik arkuszy

automatyczne podawanie z kasety na papier


prędkości Drukowania
Format pocztówki

około 47 s6

Format karty kredytowej

około 27 s7

Naklejki w formacie karty kredytowej

około 27 s8

Miniaturowe naklejki

około 27 s9


Drukowanie
Tryby pracy drukarki

wybór i drukowanie (dobór pojedynczych zdjęć i liczby kopii drukowania kompletowego), drukowanie wszelkich zdjęć (dobór wszystkich fotografii i liczby kopii drukowania pakietowego), DPOF Image Print, przedrukowywanie, drukowanie fotografii legitymacyjnych (typowe / niestandardowe / podwójne)

Ustawienia drukowania

Wykończenie wydruku:
błyszczące, półbłyszczące (wzór 1 / wzór 2 / wzór 3)
Układ obrazu:
obramowanie (z ramką / bez ramki), układ strony (fotografii na stronie: 1/2/4/8, 2 zdjęcia o stałej wielkości na stronie (tło (białe/czarne) / środek), pasek odbitek 2 × 6, miniatury, losowo (8/20 zdjęć na stronie (możliwość podłączenia kilku sprzętów inteligentnych przy pomocy aplikacji Canon PRINT)10 / orientacja (pozioma/pionowa) / tło (białe/czarne))
Obróbka obrazu:
Inteligentne wykrywanie sceny i twarzy za pomocą funkcji Image Optimize, iContrast, jasność (7 poziomów, od -3 do +3), regulacja barw (7 poziomów (C-R) × 7 poziomów (żółty – niebieski)), gładka skóra, moje odcienie (żywe / neutralne / klisza pozytywowa / sepia / czarno-białe / wyłączone), korekcja efektu czerwonych oczu, kadrowanie
Ustawienia drukarki:
Priorytet fotografii legitymacyjnych, zachowanie ustawień drukowania, widoczniki uniemożliwiające ponownemu wykorzystaniu zadrukowanego papieru, data (widocznie widoczna / delikatnie widoczna / wyłączona), format daty, numer pliku (wyraźnie widoczny / delikatnie widoczny / wyłączony)


Sposób drukowania
Drukowanie bezpośrednio z aparatu

Zgodne ze standardem PictBridge (USB i bezprzewodowa sieć LAN)

Drukowanie bezpośrednio z karty pamięci

Obsługiwane typy kart: SD, SDHC, SDXC
Pamięć Flash USB11
Obsługiwane poprzez adapter12: miniSD, miniSDHC, microSD, microSDHC, microSDXC

Drukowanie bezpośrednio z telefonu z aparatem

Obsługuje smartfony, tablety i urządzenia przenośne przez Wi-Fi (bezpośrednie połączenie albo tryb infrastruktury)13 14:
Urządzenia z systemem iOS:
Aplikacja Canon PRINT Inkjet/SELPHY
Apple AirPrint

Urządzenia z systemem Android:
Aplikacja Canon PRINT Inkjet/SELPHY
Wtyczka Canon PRINT Service (wersja 1.20 albo nowsza)
Mopria Print Service

Urządzenia Kindle z systemem Fire OS
Wtyczka Canon Print
Mopria Print Service

Drukowanie z komputera

Tak, wymaga charakterystycznego przewodu USB lub zgodnego połączenia Wi-Fi.


Interfejs
Kamera

USB:
Za pośrednictwo złącza USB A w drukarce
Wi-Fi:
Z aparatu cyfrowego obsługującego połączenie przewodowe WLAN za pośrednictwem funkcji PictBridge

Komputer

USB:
Za pośrednictwem złącza USB mini-B w drukarce
Wi-Fi:
(IEEE802.11 b/g)

ekran LCD

kolorowy ekran TFT o przekątnej 8,1 cm (3,2 cala) z interfejsem użytkownika w wielu językach i mechanizmem obrotu
(języki: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski, chiński uproszczony, chiński klasyczny, koreański, tajski, hinduski, wietnamski, malajski, japoński, portugalski, turecki, arabski)


Obsługiwane systemy operacyjne
PC

Windows 10/8.1/8/7 z dodatkiem SP115

Macintosh

Zgodność z systemem operacyjnym Apple OS przez funkcję AirPrint16


Oprogramowanie
Sterowniki

Windows


Źródło zasilania
Zasilanie sieciowe

Tak, w komplecie

zestaw akumulatora

Tak, opcjonalny akumulator NB-CP2LH (około 54 odbitek w formacie pocztówkowym przy pełnym naładowaniu)

pobór mocy

około 4 W (tryb gotowości), około 60 W (drukowanie)
automatyczne wyłączanie zasilania


Akcesoria
Futerał

Torba do drukowania w podróży DCC-CP3
Torba do przenoszenia drukarki CP DCC-CP2

Kaseta na papier

Kaseta na papier w formacie karty kredytowej PCC-CP400

Zasilanie i ładowarki

Zasilacz sieciowy CA-CP200B


Wszystkie informacje oparto na typowych metodach testowania użytkowanych przez markę Canon.

dane mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

 1. Wymagana opcjonalna kaseta na papier PCC-CP400.
 2. Wymagana opcjonalna kaseta na papier PCC-CP400.
 3. Wymagana opcjonalna kaseta na papier PCC-CP400.
 4. Wymagana opcjonalna kaseta na papier PCC-CP400.
 5. W celu przetestowania trwałości fotografii przechowywanych w albumie stosujemy metodę przyspieszonego testowania, podobną do testów trwałości obrazu na halogenosrebrowych papierach fotograficznych przechowywanych w ciemnych miejscach. Próbki odbitek są drukowane przy gęstości optycznej 1,0 (każdy kolor: Bk, C, M, Y). Próbki są przechowywane w określonym środowisku o wysokiej temperaturze i wilgotności 50%. Notowane jest tempo zniżania gęstości optycznej i tempo żółknięcia. Zanotowane wyniki są następnie przeliczane na czas odnoszący się do sytuacji, kiedy odbitka jest przechowywana w środowisku o temperaturze 23℃ i wilgotności 50%. Punkt, w którym monochromatyczna/odbiciowa gęstość optyczna jest mniejsza o 30% (przy początkowej gęstości 1,0).
 6. szybkość drukowania zależy od ilości danych, sposobu drukowania, ustawień wykończenia wydruku typu i obszerności karty pamięci. Szybkość drukowania jest mierzona od chwili rozpoczęcia drukowania z pominięciem czasu podawania papieru.
 7. prędkość drukowania zależy od ilości informacji, sposobu drukowania, ustawień wykończenia wydruku typu i obszerności karty pamięci. Prędkość drukowania jest mierzona od chwili rozpoczęcia drukowania z pominięciem czasu podawania papieru.
 8. szybkość drukowania zależy od ilości danych, sposobu drukowania, ustawień wykończenia wydruku typu i objętości karty pamięci. Prędkość drukowania jest mierzona od chwili rozpoczęcia drukowania z pominięciem czasu podawania papieru.
 9. prędkość drukowania zależy od ilości danych, sposobu drukowania, ustawień wykończenia wydruku typu i objętości karty pamięci. Prędkość drukowania jest mierzona od chwili rozpoczęcia drukowania z pominięciem czasu podawania papieru.
 10. za pomocą aplikacji Canon PRINT do drukarki można podłączyć równocześnie maks. 8 urządzeń inteligentnych w celu skorzystania z funkcji losowego drukowania przez sieć Wi-Fi, ale wyłącznie jedno z tych maszyn może wysłać polecenie „Drukuj".
 11. Obrazy o nieregularnych rozmiarach lub obrazy, które zostały zmienione w komputerze, mogą nie zostać wyświetlone albo wydrukowane. Nie są obsługiwane urządzenia USB, które nie są identyfikowane jako „nośniki wymienne" (takie jak zewnętrzne dyski twarde), nie używają systemu plików FAT albo exFAT albo których tabele partycji GUID są produkowane w komputerach Macintosh.
 12. Wymagany adapter (sprzedawany oddzielnie).
 13. Zgodność aplikacji Canon zależy od modelu urządzenia i systemu operacyjnego. Najnowsze informacje na temat zgodności można znaleźć w sklepie z aplikacjami w urządzeniu inteligentnym.
 14. Więcej informacji na temat zgodności funkcji Apple AirPrint z komputerem / urządzeniem inteligentnym Apple można znaleźć na stronie https://support.apple.com/en-gb/HT201311.
 15. Sterownik drukarki można pobrać ze strony http://www.canon-europe.com/support. Sterownik i oprogramowanie są zgodne z systemem Windows 10 jedynie w trybie pulpitu.
 16. Więcej informacji na temat zgodności funkcji Apple AirPrint z komputerem / urządzeniem inteligentnym Apple można znaleźć na stronie https://support.apple.com/en-gb/HT201311.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.