Menu

Drukarka fotograficzna Xiaomi Mi

Cechy produktu
  • Producent Xiaomi 
Opis

Drukarka mobilna Xiaomi Portable Printer Zink BT mobilna drukarka Xiaomi działa na technologii ZINK, bez atramentu. Można wydrukować fotografie w każdym miejscu. Oficjalna europejska dystrybucja, wersja Global/EU..

Wysoka rozdzielczość drukowanych zdjęć Mini drukarka fotograficzna Xiaomi wykorzystuje technologię druku termicznego (ZINK), która oferuje rozdzielczość 313x400 dpi, co oznacza, że może precyzyjnie wyświetlić każdy detal obrazu.

realne jest drukowanie na papierze fotograficznym o maksymalnym rozmiarze 2x3 cale (50mmx76mm). Zdjęcie w mniej niż minutę! Drukarka potrzebuje około 45 sekund na wydrukowanie jednej strony i obsługuje formaty plików JPEG i PNG.

Drukarka kieszonkowa Drukarka charakteryzuje się kompaktowym i gustownym stylem, waży zaledwie 181 gramów, dzięki temu urządzenie jest istotnie wygodne i praktyczne. Zaimplementowany materiał ABS i PC powoduje, że urządzenie jest oporne na wysokie temperatury i wstrząsy, a sam materiał jest skomplikowany do odkształcenia.

Prosta obsługa minimalistyczny fason urządzenia akcentuje się tylko jednym przyciskiem na obudowie, a dzięki zaimplementowanej technologii ZINK drukowanie jest dziecinne proste, do wydruku potrzebna jest tylko termiczna kartka papieru fotograficznego ZINK- która dzięki progresywnej technologii nie wymaga zastosowania atramentu.

Połączenie Bluetooth dla wielu Urządzenie łączy się z telefonem przez standard Bluetooth 5.0, nie jest wymagana potrzeba połączenia się z siecią Wi-Fi. Umożliwiona jest obsługa wielu osób w tym samym czasie.

Prosta wymiana wkładów Krok 1: Otwórz pokrywę tacy drukarki Krok 2: Włóż papier fotograficzny do drukarki i ustaw kod kreskowy pomarańczowej karty kalibracyjnej w dół (zalecane-umieść cały pakiet, pomarańczowa karta kalibracyjna musi być umieszczona na dole) Krok 3: Zamknij pokrywę tacy drukarki Skanuj zdjęcia AR Po prostu nagraj lub prześlij dowolny film w trakcie drukowania zdjęć, a będziesz mógł zobaczyć prawdziwe i dynamiczne zdjęcia AR w dowolnym momencie, skanując zdjęcia..

Najważniejsze mocne strony urządzenia: Drukarka do fotografii, ma niepokaźne wymiary, więc można ją zabrać ze sobą wszędzie. Wystarczy 45 sekund i zdjęcie gotowe! technika ZINK, oparta na druku termicznym, zapewnia fotografie z świetną jakością.

EKO technika - druk bez wkładów atramentowych, taśm ani tonerów Prosta obsługa urządzenia Drukowanie fotografii AR - o bardzo czystym obrazie i kolorach Specyfikacja technologiczna: technologia druku: ZERO INK Rozdzielczość druku: 313 x 400 dpi Obsługiwany format plików: JPEG, PNG System: Android 4.1 lub nowszy, iOS 9.0 albo nowszy.

Bluetooth: 5.0 Bateria: 500 mAh Żywotność baterii: 20 wydruków rozmiary: 12,4 x 8,5 x 2,46 cm Waga: 181 gramów Materiał: PC + ABS.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.