Menu

Drukarka igłowa Epson LQ-350 Darmowy odbiór w 20 miastach! Raty od 35,31 zł

Cechy produktu

  • Producent Epson 

Opis

bezawaryjna drukarka Epson LQ-350 o czasie MTBF** wynoszącym 10 000 godzin jest idealna do zastosowań biurowych wymagających papieru ciągłego lub wieloczęściowych papierów biurowych.

nad wyraz ekonomiczna drukarka LQ-350 pozwala zmniejszyć koszty wykorzystywania dzięki taśmie o wysokiej sprawności (2,5 mln znaków) i niskiemu poborowi mocy. Wymagająca jedynie 1,3 W w trybie uśpienia i 23 W w trakcie pracy drukarka LQ-350 jest zgodna z normą energetyczną ENERGY STAR.

Prosta integracja urządzenia LQ-350 jest możliwa dzięki złączom równoległym, szeregowym i USB w standardzie. Ta kompaktowa drukarka z systemem organizacji przewodów z łatwością zawiera się na biurku.

KLUCZOWE atrybuty

Wysoka niezawodność

Średni czas niezawodnej pracy: 10 000 godzin

Energooszczędność

1,3 W w trybie wstrzymania, 23 W podczas pracy

Oszczędność

skuteczność taśmy: 2,5 mln znaków

Prosta integracja

Interfejs USB, szeregowy i równoległy

Kompaktowa budowa

z łatwością posiada się na biurku

Waga: 4,1 kg

Gwarancja:

24 miesiące dla konsumenta

12 miesięcy dla marki

artykuł fabrycznie nowy

*Informacja na temat produktu może być nieszczegółowa. Pełna i dokładna specyfikacja towaru na stronie producenta. Załączone fotografie są zdjęciami poglądowymi.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.